2020 Yılında Whatsapp'a Gelmesi Beklenen Özellikler


Teknonce > Teknoloji > 2020 Yılında Whatsapp'a Gelmesi Beklenen Özellikler
2020 Yılında Whatsapp'a Gelmesi Beklenen Özellikler

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, gün geçtikçe kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Bu haberimizde 2020 yılında Whatsapp'a gelmesi beklenen özellikleri sizler için derledik.

Milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılan Whatsapp, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni özellikleri kullanıma sunuyor. Whatsapp'ın bazı özellikleri uzun zamandır test ettiği ve bu özelliklerin 2020 yılında sisteme entegre edileceği biliniyor. Peki Whatsapp'ın 2020 yılında sunacağı özellikler neler

Karanlık Mod

Whatsapp kullanıcıları uzun zamandır karanlık mod özelliğinin sisteme entegre edilmesini bekliyorlardı. Karanlık mod özelliğiyle ilgili testlerin bitme noktasına gelmesi yakın zamanda bu özelliğin sisteme ekleneceğini gösteriyor. Karanlık mod, pil tasarrufu sağlaması sebebiyle kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. 

Görsel Arama2020 yılında Whatsapp'a gelecek bir diğer özellik ise fotoğraf araması olacak. Bu özellik ile kullanıcılar kendilerine gelen fotoğrafın orijinal kaynağını Google üzerinde sorgulayabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özelliğin 2020 yılının hangi döneminde sisteme entegre edileceği henüz belli değil.

Kaybolan Mesajlar

Snapchat'te bulunan bu özellik 2020 yılında Whatsapp'a da eklenecek. Bu özellikle birlikte kullanıcılar gönderdikleri mesajın ne zaman silineceğini seçebilecek. "1 saat, 1 gün, 1 hafta, 1 ay, 1 yıl" gibi seçeneklerin bulunduğu bu özellik sayesinde atılan mesaj seçilen süre dolduktan sonra otomatik olarak silinir. Ayrıca bu özelliği kapatma seçeneği de mevcut.

Etiketler: whatsapp özellikler, whatsapp karanlık mod, whatsapp kaybolan mesajlar

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap