Among Us Hile


Teknonce > Oyun > Among Us Hile
Among Us Hile

Among Us hayranlarının bir kısmı Google'da aynı şeyi arıyor: Among Us hile var mı? Among Us hile apk var mı? Among Us hack var mı? İşte cevabı...

Bildiğiniz gibi eskiden beri birçok oyun hileli modda oynanabiliyor. Dünya devi şirketlerin bile oyunlarında (Gta serisi hileleriCounter Strike hileleri vs.) birçok oyun hilesi kullanılabiliyor. Ancak Among Us gibi çevrimiçi ve çok oyunculu şekilde oynanan oyunlarda durum biraz daha farklı.

Her şeyden önce söylememiz gerekir ki bu gibi oyunlarda şirket tarafından yayınlanan ya da kullanılmasına izin verilen hileler yoktur. Bununla birlikte Among Us ve bu gibi oyunlarda hile kullanmak ve kaçak yazılımlarla hile üretmek yasal olarak da başınızı ağrıtacaktır. Bunun en belirgin örneği bu yıl içinde Wolfteam'e hile yazılımı üreten ve yayınlayan gruplara karşı görüldü. İzmir Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesi’nde görülen davada Wolfteam hilesi kullanan bir oyuncuya 6 ay hapis cezası verilirken, hileleri yayınlayan üç siteye de ayrı ayrı 205 bin lira para cezası kesildi. Çevrimdışı oyunlarda şirketler izin verdiği sürece oyun hilesi yapılabiliyor. Ancak çevrimiçi ve çok oyunculu serverlar barındıran oyunlarda hile yapılmasına ve kaçak yazılım kullanılmasına izin verilmiyor. 

Ancak arama motorlarında arattığınızda bazı sitelerde Among Us hilesi, Among Us apk, Among Us hack gibi bazı yazılımlar bulunuyor. Bunların birçoğunun virüslü dosyalar olduğunu söylememize bile gerek yok. Bazıları da gerçekten çalışıyor olsa bile bu oyun hilelerini ve yazılımları kullanmanız hem Among Us oyun kurallarına hem de yasalara aykırıdır. Oyun ekibi tarafından hile yaptığınız farkedilirse belki yıllardır verdiğiniz emekler ceza almanız, banlanmanızla sonuçlanacak ve boşa gidecektir. Bunun haricinde, yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu hileleri kullanmanız mahkemelik olmanızla bile sonuçlanabilir.

Oyunculara tavsiyemiz, Among Us ve bu gibi oyunlarda hile yapılmamasıdır. Zaten hilesini aradığınız eylemleri oyun içerisinde mutlaka farklı şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, oyunda tecrübeli oyunculala bir şekilde iletişim kurmak ya da internette ilgili oyunla ilgili tüyo ve taktikler bulup okumaktır. Bu yolla hem Among Us oyun kuralları içinde banlanma korkunuz olmadan oynayacak, hem de hızlı bir şekilde amacınıza ulaşacaksınız.

Dolayısıyla açıkça söylememiz gerekir ki Among Us hile yazılımları kullanmak, Among Us oyun kuralları ve yasalara aykırıdır. Kullanmanız halinde hiç beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 

Browl Stars için tıklayın.

Keyifli oyunlar dileriz.

Etiketler: among us hile, among us apk, among us hack

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap