Android Ve İos İçin Offline Strateji Oyunları


Teknonce > Oyun > Android Ve İos İçin Offline Strateji Oyunları
Android Ve İos İçin Offline Strateji Oyunları

Android ve İos için offline (çevrimdışı) strateji oyunu arayanlara bir derleme hazırladık. İşte cep telefonlarınız için bazı offline oyun önerileri.

Android Ve İos İçin Offline Strateji Oyunları

Online ve çok oyunculu oyunları tercih etmeyenlerin sıkça sorduğu ancak bu sorularına cevap bulmakta zorlandıklarını görerek böyle bir yazı hazırlama ihtiyacı hissettik. Aşağıda sizler için derlediğimiz bazı offline oyunlar ve kısaca tanıtımları yer alıyor. İşte sizler için hazırladığımız offline oyun listesi.

1. European War 4Android kullanıcıları için hazırlanmış bu offline strateji oyunu, Fransız Devrimi ve Napolyon döneminde geçiyor. 1 milyon indirmeye sahip oyunun beğenilme oranı 4.4. Bu offline strateji oyunu ayrıca başarılı grafikleriyle de dikkat çekiyor.

2. Age of Civilations

Grafiklerinin kötü olduğu yönünde eleştirilere maruz kalsa da kurgusuyla offline strateji oyunları arasında beğeni toplayan uygulamalardandır. Uygulama içinde bir uygarlık seçip, diğerlerine karşı gerçekleştirilen savaş konu edilmiş. 

3. Grow Empire: Rome 

Android'de Station1 Game'in hazırladığı popüler offline strateji oyunlarındandır. Amaç kontrol ettiğiniz askerleriniz ile bulunduğunuz haritada kendi bölgenizi korumak ve eğer başarabilirseniz düşmanlarınıza ait yerleri işgal etmektir.

4. Kingdom Rush

Oyundaki amacınız ana binanıza giden düşmanları engellemek. Bunun için yol kenarlarına kuleler ekleyip, bu kuleleri güçlendirmeniz gerekiyor. Kule yerleşimini yaparken çok iyi düşünmeli ve kuleler için stratejik noktalar bulmalısınız. Aksi takdirde düşmanlarınız ana binanıza ulaşır ve oyunu kaybedersiniz. Bu offline strateji oyununu oynarken zevk alacağınızı umuyoruz.

5. Osmanlı Devri

AppStore'da 2016 yılının en iyi oyunu seçilen Osmanlı Devri, adından da anlaşılacağı üzere Osmanlı dönemini anlatan yerli bir savaş-strateji oyunudur. İster offline isterseniz de online olarak oynayabileceğiniz oyunun kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Oyunda, hem savaşıp yeni yerler fethetmeniz hem de düşmanlardan korunmak için stratejiler geliştirmeniz gerekmekte.

Sizler için hazırladığımız offline strateji oyunları bunlar. Keyifli oyunlar dileriz.

Etiketler: android için offline strateji oyunları, ios için offline strateji oyunları, offline strateji oyunları

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap