Apple Store Bir Sürpriz İçin Kapandı!


Teknonce > Teknoloji > Apple Store Bir Sürpriz İçin Kapandı!
Apple Store Bir Sürpriz İçin Kapandı!

Apple Store'a girmek isteyen kullanıcılar bugün bir sürprizle karşılaştı. Bir ürünü satın almak istediğinizde Apple'ın "Size bir sürprizimiz var" yazısıyla karşılaşan kullanıcıların istedikleri işlemleri yapmasına izin verilmiyor!

Apple, çevrimiçi mağazasını kısa bir süreliğine kapattığını duyurdu. Çevrimiçi mağazadan alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar Apple'ın uyarısıyla karşılaşıyor. Peki bu durum ne anlama geliyor?Apple Kullanıcıları İçin Bir Sürpriz Hazırlıyor

Apple Store'a girdiklerinde "Mağazamızda sizin için özel bir şey var. Ve size göstermek için sabırsızlanıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." yazısıyla karşılaşan kullanıcıların istedikleri işlemi yapmasına izin verilmezken, Apple'ın hazırladığı yeni sürpriz merak konusu.Bu defa yeni ürünlerini herhangi bir etkinlik yapmadan duyuracak olan Apple, tanıtımdan önce Apple Store'a merak uyandıran bir not bıraktı.

Dün akşam Apple'ın çevrimiçi mağazasını kapatacağı yönünde haberler zaten gelmişti. Bugün o haberlerin gerçek olduğu anlaşıldı. Apple Store'u tamamen bakıma alan Apple yöneticileri siteye bu sürpriz haber mesajını bıraktılar. Herhangi bir ürün satın almak istediklerinde kullanıcıların karşılaştıkları bu yazı Apple ürünlerini sevenleri bir kere daha heyecanlandırmayı başardı. Kısa ve merak uyandırıcı olan bu mesaj, farklı dünya dillerinde kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Bu durum ise Apple'ın yeni ürünlerini duyurmadan önceki hamlesi olarak yorumlandı. Yeni ve çerçevesiz 10.5 inç IPad Pro, yenilenen 12.9 inç IPad Pro ve 9.7 inç IPad Pro Apple'ın satışa sunması beklenen ürünleri. Bunların haricinde 128 GB'lık depolama alanına sahip yeni IPhone SE modeli, IPhone 7 ve IPhone 7 Plus için kırmızı renk seçenekleri ile birlikte yeni Apple Watch kayışları da Apple'ın satışa sunması beklenen ürünleri arasında yer almakta.

Büyük etkinlik ve duyurulardan önce Apple Store'u kapatmasına alışkın olduğunuz Apple'ın, sistemi tekrar açtıktan sonra birçok yenilikle kullanıcılarının karşısına çıktığı biliniyor. Bu sefer hangi ürünleri kullanıcıların beğenisine sunacağı tam olarak bilinmese de tahminler yukarıdaki ürünlere odaklanmış durumda. Apple Store açıldıktan sonra Apple'ın hangi ürünleri satışa sunacağını ise hep beraber bekleyip göreceğiz. Ancak ne olursa olsun, Apple'ın bu sefer de takipçilerini heyecanlandırdığı ve teknoloji çevrelerinde merak uyandırdığı da bir gerçek. Her ne olursa olsun, özellikle de yeni bir tablet alma niyetindeyseniz, Apple Store'un açılışını beklemenizi öneriyoruz.

Etiketler: apple store, apple watch, Iphone 7, Iphone 7 plus, yeni ıpadler, Iphone kırmızı renk, apple sürpriz

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap