Artık Youtube'dan Video İndirilebilecek


Teknonce > Teknoloji > Artık Youtube'dan Video İndirilebilecek
Artık Youtube'dan Video İndirilebilecek

Youtube'dan özellikle internet kotası sorunu yaşayan kullanıcıları sevindirecek bir haber geldi. Youtube'a video indirme özelliği geliyor.

Uzun bir süredir Youtube kullanıcıları sevdiği videoları izlerken harcadıkları internet kotasından muzdaripti. Açıkçası Youtube da bırakın buna önlem almayı, bir süredir yaptığı güncellemelerle internet kotasından daha fazla yiyordu. Şirket en sonunda bu politikasından dönme kararı aldı. Artık Youtube videoları indirilebilecek.Ancak güncellemeden sonra gelecek olan indirme özelliği sadece telefon ve tabletlerde kullanılabilecek. Henüz güncelleme Dünya'daki tüm kullanıcılara ulaştırılabilmiş değil. Yapılan açıklamaya göre Youtube'dan video indirme için yayınlanacak güncelleme kısa süre içinde kullanıcıların cihazlarına gönderilecek.

Youtube'dan Video Nasıl İndirilir?

Youtube'a eklenen son özellikle birlikte kullanıcılar doğrudan Youtube sayfasından videoları indirebilecek. Bunun için yapmanız gereken şey; istediğiniz videoyu, internet bağlantınız varken istediğiniz çözünürlüğünü seçtikten sonra indirme butonuna basmak. Gelen güncellemenin ardından Youtube'da "paylaş" butonunun hemen yanına "indir" butonu eklenecek. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan çözünürlük seçeneklerinden (düşük kalite,orta kalite, yüksek kalite) birine tıklayacaksınız. Eğer internet bağlantınız da açıksa video indirilmeye başlanacaktır.

Youtube video indirme özelliği güncellemesi şimdilik Irak, Lübnan ve Hindistan'daki Android kullanıcıları için aktif durumda. Kısa süre içinde bütün Dünya'ya dağıtılması bekleniyor. Güncelleme ios kullanıcılarına da gönderilecek.

Bu güncellemeyle birlikte kullanıcıların kota sorunu ortadan kalkacak gibi görünse de bu sefer de telefonlarda hafıza sorunu ortaya çıkacak gibi görünüyor. Şimdiden hafıza kartlarının boyutunu büyütmek gerekebilir.

Etiketler: youtube video indirme, youtube güncelleme

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap