Assassin’s Creed Odyssey Resmi Olarak Tanıtıldı!


Teknonce > Oyun > Assassin’s Creed Odyssey Resmi Olarak Tanıtıldı!
Assassin’s Creed Odyssey Resmi Olarak Tanıtıldı!

Ubisoft ve Gameloft tarafından ortak olarak geliştirilen Assassin's Creed serisinin yeni oyunu, Odyssey resmi olarak tanıtıldı. İşte ayrıntılar...

Assassin’s Creed Odyssey ile ilgili daha önce ortaya çıkan söylentilerin tamamı resmi olarak doğrulandı. Ubisoft, geçtiğimiz günlerde yaptığı yatırımcı konferansında E3 2018’de görebilme ihtimalimizin olduğu oyunların sinyallerini vermişti. Bu oyunlar arasında hiç düşünülmüyen ancak  2018 yılının sonunda çıkması tahmin edilen yeni Assassin’s Creed oyunu da bulunuyor. Bir süredir hakkında birçok bilgi sızdırılan Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft tarafından Twitter üzerinden "See you at E3!" metni ile paylaşılan 5 saniyelik video ile resmi olarak duyuruldu."Odyssey" adından da anlaşılacağı üzere Yunanistan’da geçecek olan oyun, bir süredir hakkında sızdırılan bilgiler ile gündeme gelmişti. İlk olarak, oyunun Yunanistan’da geçeceği de dahil oyuna dair birçok bilgi sızdırılmış ve bu bilgiler farklı kaynaklar tarafından doğrulanmıştı. Tüm bu sızdırılan bilgilerden sonra, geçtiğimiz gün üzerinde oyunun adı yazılı olan bir anahtarlık ortaya çıkmıştı.

Ubisoft tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşım ile, daha önce ortaya çıkan tüm bilgilerin doğru olduğu ortaya çıktı. 2018 yılının sonunda kullanıcılara sunulacak olan Assassin’s Creed Odyssey, serinin yeni oyunu olacak. Ubisoft'un, yeni oyunuyla birlikte oyunseverleri memnun edeceği düşünülüyor.

 

Oyuna dair daha önceden ortaya çıkan bilgilere göre, Origins ile hikaye bağlantısının korunacağı düşünülüyor. Bayek ve Aya karakterleribu oyunla birlikte geri dönecek ve bu ikisine ek olarak iki farklı ana karakter daha oyuna dahil edilecek. Ubisoft'un Twitter paylaşımına bakıldığında oyunun grafiklerinin serinin bir önceki oyunuyla benzer olacağı tahmin ediliyor.

Ubisoft’un E3 2018 sunumu 11 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek. E3 2018'de detaylı olarak tanıtılması beklenen Assassin’s Creed Odyssey’in 2018 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Etiketler: ubisoft, assassin's creed, assassin's creed odyssey

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap