Assassin's Creed Valhalla Hileleri


Teknonce > Oyun > Assassin's Creed Valhalla Hileleri
Assassin's Creed Valhalla Hileleri

Hiçbir yerde bulamayacağınız Assassin's Creed Valhalla hile ve tüyolarını sizlerle paylaşıyoruz. Tüm ayrıntılarla tek tek anlattık.

Assassin's Creed Valhalla Hileleri

Excalibur'u almak

Excalibur (bir Greatsword) oyundaki en iyi silahlardan biridir. Hamtunscire'daki Myrddin'in Mağarasında bulunur. Excalibur'un kilidini açmak için önce 11 Tablet bulmalısınız (Treasures of Britain'den 8, Zealots'tan 3).1. Adım: İngiltere'nin 8 Hazinesini tamamlayın. Gizemler olarak sayılırlar ve dünya haritasında mavi noktaları vardır. Sonunda Tabletlere açılan mağara platform bölümleri.

Adım 2: Tabletleri 3 belirli Zealot'tan alın: Woden, Heike ve Hrothgar. Zealotlar belirli bölgelerin etrafında dolaşıyor. Hareket ettikleri için sabit konumları yoktur, ancak her zaman belirli bir bölgede belirli bir yola yapışırlar. Sadece yollarda sürerler, asla vahşi doğada. Sadece gösterilen konumlarının yakınındaki tüm yollarda sürün veya hareketsiz durun ve geçmelerini bekleyin. Sadece biraz rastgele ve biraz sabır gerektiriyor. 300 metre mesafe içinde olduklarında radarda bir kask simgesi görünecektir.

3. Adım: Hamtunscire'daki Myrddin'in Mağarasına gidin. Bu mağaranın sonunda (bazı platform bölümlerinden sonra) 11 tableti yerleştirdiğiniz bir taş daire var. Bu, Excalibur Kılıcının taş daire arasında görünmesini sağlar. Daha sonra taştan Excalibur'u çizebilir ve "Caladfwlch" başarımını elde edebilirsiniz.

Zaman çizelgesi

1. 0:00 - Britanya Hazinesi: Doğu Anglia
2. 2:20 - Britanya Hazinesi: Essexe
3. 5:17 - Britanya Hazinesi: Cent
4. 11:22 - Britanya Hazinesi: Suthsexe
5. 14:45 - Britanya Hazinesi: Hamtunscire
6. 16:56 - Britanya Hazinesi: Hamtunscire
7. 19:18 - Britanya Hazinesi: Eurviscire
8. 22:33 - Britanya Hazinesi: Snotinghamscire
9. 24:45 - Bağnaz: Woden
10. 25:33 - Bağnaz: Heike
11. 26:23 - Bağnaz: Hrothgar
12. 27:16 - Excalibur'u Edinmek

Mjolnir (Thor'un Çekici) ve Thor'un zırh setini elde etmek

Thor's Hammer'ı almak için önce tam zırh setini (beş parça) almalı ve ana hikayeyi tamamlamalısınız. Thor'un tam zırh setini ve Mjolnir'i almak için aşağıdaki adımları tamamlayın.

Adım 1: Üç Sisters Of Lerion'u (3/5 Thor'un zırh parçası) yenin.

Adım 2: Thor'un Miğferi'ni toplayın (East Anglia Mağarası - Thor'un zırh parçalarının 4/5'i). Thor'un miğferinin bulunduğu Zenginlik Sandığına bir merdiven açmak için Sisters Of Lerion'un aşağıdaki konumda (Doğu Anglia bölgesi) yeraltı heykeline bıraktığı üç hançeri kullanın. Ayrıca "Tanrısal Ödül" başarısını da alacaksınız.

3. Adım: Thor'un Pelerini alın (Tüm Eskiler Düzeni üyelerini yendikten sonra Hytham'dan ödül - 5/5 Thor'un zırh parçaları).

Adım 4: Norveç'in kuzeyinde Thor'un Çekicini toplayın (ancak hikayeyi tamamladıktan sonra ulaşılabilir; Thor'un Çekiçini elde etmek için tam Thor zırh setini giymeniz gerekir).

Assassin's Creed Valhalla Hileleri

Gizli Kedi Arkadaşı

İlk önce hikayede İngiltere'ye ulaşın. Ardından, East Anglia bölgesinde, başlangıç ​​alanının doğusundaki Norwich şehrine gidin. Norwich'te geminiz için kedinin kilidini açacak gizli bir yan görev var. Haritanızda veya pusulanızda görünmez. Kasabadaki yollardan birinde, Danimarkalıların evinin birkaç adım aşağısında kırmızı bir İskandinav kapısının yanında duran beyaz bir kedi bulacaksınız. Beyaz kedi ile konuşun. Kedi kaçtıktan sonra çocukla konuşun ve onu takip edin - çocuk yaklaştığında kedi kaçacaktır. Kaçmadan önce onu kapmak için kedi ile etkileşime girmeniz gerekir. Kaçarsa, tekrar denemek için çocuğu bir sonraki konuma kadar takip edin. "Freyja'nın Arkadaşı" yan görevini tamamlamak için kediyi yakalayın. Kedi artık geminizde görünecek.

Önerilen beceriler

Assassin's Creed: Valhalla'da mümkün olan en kısa sürede kilidini açmak için aşağıdaki beş becerinin açılması önerilir. Not: Becerilerinize istediğiniz zaman saygı gösterebilirsiniz.

Otomatik Yağma: Cesetlerden ganimet toplamak için bir düğmeye basmanız gerekmez. Vücutların üzerinden geçtiğinizde her şeyi otomatik olarak toplayacaksınız.

Breakfall: Bu, yüksek bir yerden atlarken karakterinizin otomatik olarak yuvarlanmasına neden olarak düşme hasarını ihmal edilebilir hale getirir.

Counter Roll: Bu, Rune Saldırılarına karşı koymanın tek yoludur. Counter Roll, bir Rune Saldırısı hazırlayan bir düşmanın üzerinden atlamanıza ve arkadan saldırmanıza olanak tanır.

Çift Ağır Silah: Bu, aynı anda iki ağır silahı kolayca kullanmanıza izin verir. Ağır saldırılarınız çok daha hızlıdır ve özel saldırılarınız, tüm düşman gruplarını kolayca yok ederek yıkım hortumlarını açığa çıkarabilir.

Füze Tersi: Bu, okları yakalamanıza ve geri atmanıza izin vererek, savaşta okçularla hızlı bir şekilde başa çıkmanızı sağlar.

Assassin's Creed Valhalla Hileleri

All Order Of The Ancients and Zealots konumları

Tüm Kadimlerin ve Zealotların Düzenini aşağıdaki sırayla bulmak için belirtilen yerleri arayın: Sol üstten sol alta - üst sağdan aşağıya. Sonra sol - üst sol - sağ üst - sağ - alttan iç elemanlar. 13 Antik Üyenin Düzeni hikaye ile ilgili olduğu için ilk önce hikayeyi oynamanız önerilir. Hikayeyi tamamlamak, Baba'yı (lider) erişilebilir kılmak için de gereklidir. Ek olarak, bu video kılavuzunda da gösterilen her Sipariş Üyesi için ipuçlarını almaya çalışın. İpuçlarına sahip olduğunuzda, onları "Sipariş" menüsünden takip edebilirsiniz ve tam yerlerini işaretleyecektir. Daha sonra bulmaları çok kolaydır. İpuçları olmadan, diğer insanlardan ayırt etmek neredeyse imkansızdır ve ayrıca biraz dolaşma eğilimindedirler. Kadimlerin veya Zealotların hiçbiri gözden kaçmaz. Hikaye seçimleriniz hiçbirini geçersiz kılmaz ve hikayeden sonra serbest dolaşımda yine de bulabilirsiniz. Önce hikayeyi tamamlayın ve ardından video sırasını takip edin (önce 15 Zealot yapın). Zealotlar, iç üyeler için ilk ipucunu açar. Zealotlar atlar üzerinde dolaşırlar, ancak yollarda yazılı yolları takip ederler. Sadece yollarda sürerler, asla vahşi doğada. Sadece gösterilen konumlarına gidin, beyaz zealot simgesini kontrol etmek için haritayı açın (300 metre içinde olduklarında görünür). Yakınlarda herhangi bir simge gösterilmiyorsa, yolun ortasında gelene kadar bekleyin. Seni gördüklerinde otomatik olarak savaşa başlayacaklar. Bazılarının gelmesi biraz zaman alabilir (20 dakika gibi). Ayrıca, belirli bir alana yakın yapıştıklarından, gösterilen yumurtlama noktasının 1.000 metrelik yarıçapındaki alanda dolaşmayı da deneyebilirsiniz.

Zaman çizelgesi

Zealotlar (Sol Şube)

1. Woden - 0:00
2. Heike - 1:02
3. Bercthun - 1:42
4. Hrothgar - 2:16
5. Cudberct - 2:56
6. Horsa - 3:37
7. Osgar - 4:11
8. Kendall - 4:52
Zealotlar (Sağ Şube)

9. Beorhts - 5:34
10. Haberci - 6:23
11. Kola - 7:00
12. Arıyorum - 7:34
13. Eorforwine - 8:09
14. Redwalda - 08:49
15. Wuffa - 09:33
Sol Dal (İnanç Muhafızı)

16. Yohanes Loukas (Yağ) - 10:09
17. Friesland Heika (Orak) - 11:55
18. Bath Beneseck (Çan) - 13:24
19. Hilda (Tüy) - 14:52
20. Selwyn (Darağacı) - 15:51
21. Ealhferth (Seax) - 16:35
Sol Üst Şube (Servet Muhafızı)

22. Havelok (Kanca) - 17:10
23. Patrick (Örs) - 18:17
24. Mucel (Torna) - 19:42
25. Hediye (Kül-Mızrak) - 22:16
26. Wigmund (Tang) - 23:54
27. Piskopos Herefrith (Crozier) - 24:36
Sağ Üst Şube (Hukuk Müdürü)

28. Eanbhert (Parşömen) - 25:10
29. Tata (Dart) - 26:00
30. Gunilla (Adze) - 27:17
31. Abbess Ingeborg (The Firebrand) - 29:01
32. Grigorii (İğne) - 29:33
33. Audun (The Vault) - 30:22
Sağ Dal (Savaş Muhafızı)

34. Zalim Kjotve - 31:11
35. Leofgifu (Kın) - 31:27
36. Hunta (The Baldric) oğlu Hunta - 32:18
37. Kardeş Frideswid (Sülük) - 33:17
38. Avgos Mızrak (Ok) - 34:10
39. Vicelin (Pusula) - 34:48
Alt Dal

40. Sister Blaeswith (The Rake) - 35:37
41. Tatfrid (Lir) - 36:26
42. Fulke (Enstrüman) - 37:12
43. Reeve Derby (The Vice) - 37:43
44. Gorm Kjotvesson (Salma) - 38:16
45. Baba - 41:55

Assassin's Creed Valhalla Hileleri

Tüm Treasures Of Britain konumları

Koleksiyonluk bir alt tür olan Britanya Hazinesi'nin sekizini bulmak için belirtilen yerleri arayın. Bazı platform ve çevre bulmacaları gerektiren mağara bölümleri.

Zaman çizelgesi

1. 0:00 - Britanya Hazinesi: Doğu Anglia
2. 2:20 - Britanya Hazinesi: Essexe
3. 5:17 - Britanya Hazinesi: Cent
4. 11:22 - Britanya Hazinesi: Suthsexe
5. 14:45 - Britanya Hazinesi: Hamtunscire
6. 16:56 - Britanya Hazinesi: Hamtunscire
7. 19:18 - Britanya Hazinesi: Eurviscire
8. 22:33 - Britanya Hazinesi: Snotinghamscire

Kolay "At Saldırısı" başarısı

En kolay yöntem, bunu İngiltere'deki yerleşim yerinizdeki Hidden Ones Bureau'daki saman kuklaları (uygulama hedefleri) üzerinde yapmaktır. Bir attan suikast gerçekleştirmek için atın üzerindeyken [Çömelme] 'ye dokunmanız gerekir (bu sizi atın üzerinde durmanıza neden olur). Ardından, suikastı gerçekleştirmek için görünen düğmeye basın. Düğme uyarısını görmezseniz, saman kuklalarına atınızdan tekme atarak biraz zarar vermeyi deneyin. "Sağlık" açısından düşük olduklarında, düğme istemi görünmelidir. Bu alıştırma hedefleri hareket etmediği için gerçek düşmanlar üzerinde yapmaktan daha kolaydır.

Kolay "Flying Eivor" başarısı

Bunu yapmak için kolay bir alan, İngiltere'nin başlangıç ​​bölgesinde (Ledecestrescire), Venonis (yerleşim yerinizin kuzeybatısı) adlı bir yerdedir. Koleksiyonluk bir Roma eseri var (haritada beyaz nokta / maske simgesi). Bu eserin bulunduğu yerde, büyük bir sütunun üstünde bir "Goliath" düşmanı vardır. Odin's Sight'ı kullanarak onu görebilirsiniz. Sütuna tırmanmak için merdiveni kullanın, ikinci merdivendeki kırmızı kilidi vurun (onu vurgulamak için Odin'in Görüşünü tekrar kullanın) ve tepeye ulaşın. Ardından, Goliath'ın sizi yakalayıp fırlattığı kırmızı rune saldırısını gerçekleştirmesine izin verin. Bazen size doğru koşmaya çalışacak ve yanlışlıkla ölümüne düşecektir. Bunu denemeden önce manuel kaydetme oluşturmanız önerilir, böylece düzgün çalışmazsa hemen yeniden yükleyip yeniden deneyebilirsiniz.

Kolay "Ev Dekorasyonu" başarısı

"Yerleşim Kozmetik Noktaları", İngiltere'deki yerleşim yerinizin Ravensthorpe adındaki totemleridir. Onlarla etkileşime geçin ve özelleştirme öğelerinden herhangi birini yerleştirin (bir kuyu veya çılgın totem gibi). Farklı olmak zorunda olmadıkları için aynı özelleştirme öğesini 16 kozmetik spotun tamamında kullanabilirsiniz. Henüz totemlerin tamamı mevcut değilse, biraz daha bina inşa etmeli ve yerleşiminizi düzleştirmelisiniz.

Kolay "Orada Kimse Var mı?" kazanım

Hadrian Duvarı, İngiltere'nin kuzey ucunda. Duvarın yanında 10 Manga var. Onları yakmak için onlara bir meşale (silah tekerleğinden) atın. Video, 10 mangalın hepsini nerede bulacağınızı gösterir.

Assassin's Creed Valhalla Hileleri

Kolay "Aradığınız İskandinav Değil" başarısı

Bunun için kolay bir yer, "Essexe" bölgesinde (İngiltere'nin güneydoğu kısmı), "Colcestre" kasabasında yer almaktadır. Colcestre'deki bakış açısına gidin. Bakış açısından batıya, şehrin merkezine doğru bakın. Kasabanın merkezinde, etrafında daireler çizerek yürüyen bazı muhafızlar ve keşişlerin olduğu bir gölet var. Sadece keşişlere gidin ve ortama uyum sağlamak için Y'ye (Xbox kumandası) basın. Ardından, yanlarında yürüyün ve bazı korumaların yanından geçmek için bekleyin. Suikast uyarısı belirecek kadar yakından bir muhafızın yanından geçtiğinizde başarıyı alacaksınız. Bu konumda onu elde etmek sadece birkaç saniye sürecektir. Not: Bu yalnızca "Güvensiz Alanlarda" (Gösterge Paneli'nin üstünde turuncu bir gösterge bulunan alanlar) çalışır. Bu kasaba bir Güvensizlik bölgesi.

Kolay "Overdesign II" başarısı

"Zor zorluk" bir asker, sizden birkaç seviye yukarıda olan ve sağlık çubuğunun solunda kırmızı bir kafatasına sahip olandır. Bu, oyun içi zorluğu ifade etmez. Bunu tavsiye edilen Easy zorluk seviyesinde yapabilirsiniz, çünkü bu düşmanlar aksi halde zordur. Werham kasabasındaki Hamtunscire'da (Seviye 340 bölgesi) en güneydeki bakış açısına gidin. Bu bölgede birçok "Standart Taşıyıcı" düşman türü vardır. Mızrakları ve sarı isimleri olan büyük düşmanlar. Kırmızı kafatasının sağlık çubuklarının yanında göründüğünden emin olun. Seviye 300'ün altında olmalısın. Zaten 300 seviyesinin üzerindeysen, beceriler menüsünden seviyeni sıfırlaman yeterli. Ayrıca, oyunu Combat için Kolay zorluk derecesine ayarlayın, böylece sizi çabucak öldürmesinler. Herhangi bir şey yapmadan önce, bir şeyler ters giderse hızlı bir şekilde yeniden deneyebilmek için manuel bir kayıt oluşturun. Standart Taşıyıcılardan ikisi, Werham kasabasının kuzey kapısı girişindedir. Daha fazlası kasaba meydanında dolaşıyor. Sağlıklarını azaltın, böylece yayın bir vuruşta ölsünler (Light Bow, daha fazla ok içerdiği ve daha hızlı atış yapacağı için önerilir). Sonra, kendinizi ateşe verin. Ya şehrin etrafındaki samanlara ya da saman çatılardan birine bir meşale atın; veya Standart Taşıyıcıların size ateş bombası atmasını bekleyin. Ekranınızın sol alt köşesindeki kırmızı "ateş simgesi" tamamen dolana kadar bekleyin. Ardından, ateşin içinde dururken oklarla bir Taşıyıcıyı vurun veya hızla onlara koşun ve ateşiniz bitmeden onları arkadan yakın dövüşle öldürün. Ancak oklar en kolay seçenektir. Yanarken üç Taşıyıcıyı öldürene kadar bunu tekrarlayın. Ateş halindeyken tek seferde üçü öldürmenize gerek yok. Her seferinde birini öldürmek, yangının sönmesine izin vermek, kendini yeniden ateşe vermek ve bir sonrakini öldürmek sorun değil. Savaştan çıkamazsınız. Çatışmadan çıkarsanız, sayımı sıfırlar ve üç Taşıyıcıyı tekrar öldürmeniz gerekir. Not: Bu bölgede Morningstars kullanan başka kalkanlı düşmanlar da vardır - diğer Morningstar düşmanlarını öldürmek de önemlidir.

Kolay "Row Rage" başarımı

Bunu yapmak için kolay bir yer, Botolphston'un güneyindeki nehirdeki Lincolnshire'dadır (İngiltere). Genellikle birbirine yakın 5'ten fazla tekne ortaya çıkar. Yapmanız gereken tek şey, uzun geminizi aramaktır (eşya çarkından, deniz kenarındayken uzun gemiyi seçin), ardından yelkenleri açın ve "Row Rage" başarısını elde etmek için beş küçük balıkçı teknesine çarpın.

Kolay "Sessiz Viking" başarısı

"Sessiz Viking" başarısı için, yalnızca yakın dövüşçüleri alt etme sayılır (yay gizlice alt etme sayılmaz). Gizliliği bozmadan / görünmeden arka arkaya on düşmanı yenmeniz gerekir. Bunu yapmak için iyi bir yer, yerleşiminizin kuzeyindeki Ledecestrescire bölgesindeki Ledecestre kasabasıdır. Başlamadan önce bir manuel kaydetme oluşturun. Ardından düşmanları tek tek yok edin. Gerektiği kadar zaman alabilirsin - sadece gizliliği bozmayın. Diğer iyi yerler, büyük şehirler (tek başına duran düşmanları arayın) ve bazı Baskın yerleri (her zaman birçok düşman içerirler, ancak kasabalardan biraz daha zordur). "Zincir Suikastı" becerisi (sarı beceri ağacı) bu konuda son derece yararlıdır. Onları gizlice öldürmek için yakındaki ikinci bir düşmana balta fırlatır. Bu beceriyi kullanmak, on gizlice alt etme işlemine dahil olduğu için kabul edilebilir - sadece onu kullanırken görünmediğinizden emin olun. Bu, iki düşman bir sırada yürürken mükemmeldir, çünkü arkadaki olanı çıkarabilir ve öndeki birine balta fırlatabilirsiniz. Yan yana durduklarında değil, yalnızca ikinci düşman birkaç metre uzakta olduğunda işe yarar.

Kolay "Skadi's Hobby" başarısı

Bu sadece Norveç'te Rygjafylke bölgesinde belirli bir yokuş aşağı kesimde yapılabilir. Aşağıdaki konuma gidin ve "Skadi's Hobby" başarımını elde etmek için durmadan aşağı kaydırın.

Assassin's Creed Valhalla Hileleri

Kolay "Twinkle Twinkle" başarımı

Ateşböcekleri, aşağıdaki konumda (East Anglia'nın biraz batısında) binada geceleri ortaya çıkar. Öğe çarkını açabilir ve en alttaki "Meditasyon" u seçerek gündüz ve gece arasında geçiş yapabilirsiniz. Gece olmalı. Binaya girin, ateş böceğinin peşinden koşun (parlayan uçan bir noktaya benzer) ve [Etkileşim] tuşuna basarak onu toplayın. Ekranın sağ tarafında +1 Ateşböceği yazacaktır. Ardından yerleşim yerinize (Ravensthorpe) geri dönün. Seer's kulübesinin sağındaki şelaleli gölete gidin. Havuzun kenarında yürüdüğünüzde "Ateşböceğini Serbest Bırak" diyen bir ekran belirecektir. "Twinkle Twinkle" başarımını alacaksınız. Bu sadece gerçekten bir ateş böceği yakaladıysanız ve envanterinizde bulundurduğunuzda işe yarar.

Steam başarıları

İlgili başarının kilidini açmak için belirtilen görevi başarıyla tamamlayın. Başarılarınızı ve istatistiklerinizi Steam'de görüntülemek için, "Topluluk", "Profilim", "Tüm oyunlarımı görüntüle" yi ve ardından oyunu seçin ve istatistikleri görüntüleyin.

Tamamlayıcı Tüm Yol !: Tüm bölgeleri tamamlayın.
Tam Ustalık: İlk Ustalık puanınızı harcayın.
Home Sweet Home: 6. yerleşim seviyesine ulaşın.
Master Hunter: Tüm Alpha hayvanlarını yenin.
Overdesign II: Bir dövüş sırasında yanarken, 3 zorlu askeri kalkanlarını kırmadan öldürün.
Slam Master: Tüm uçuşları tamamlayın.
Nihai İyileştirme: Bir teçhizatı tamamen yükseltin ve geliştirin.
Şimdi Oyunun Sonundayız: Reach Power 280.
Arkeolog: Tüm Roma koleksiyoncu görevlerini tamamlayın.
İnşaatçı: Yerleşim seviyesi 3'e ulaşın.
Dreamcatcher: 10 Lanet Sembolünü yok edin.
Equilibrium: 3 Cairn görevini tamamlayın.
At Saldırısı: Atınızdan bir düşmana suikast düzenleyin.
Günlük Yaşam: 10 Dünya Etkinliğini tamamlayın.
Face My Might !: 8 yetenek kuşan.
Flying Eivor: Bir muhrip ya da ev sahibi tarafından 30 metre uzağa atılın.
Good Catch !: Oltayı kullanarak her türden bir balık yakalayın.
Ev Dekorasyonu: Her yerleşim yeri kozmetik noktasına bir eşya yerleştirin.
Dışarıda Kimse Var mı ?: Hadrian Duvarı'ndaki sönmemiş mangalları yakın.
It's Alive !: Bir Jomsviking oluşturun.
Aradığınız İskandinav Değil: Güvensiz bir bölgede, bir grup keşişle harmanlayarak bir gardiyanın yanından başarıyla geçin.
Eski Okul Hazine Avı: 5 Hazine İstifi ödülü toplayın.
Orlog Şampiyonu: Tüm Orlog oyuncularını yenin.
Rampage: İngiltere'deki ilk baskını tamamlayın.
Row Rage: Uzun geminizle 5 botu 2 dakikadan daha kısa bir sürede patlatın ve yok edin.
Sessiz Viking: Çatışmayı tetiklemeden arka arkaya 10 düşmanı öldür.
Skadi's Hobisi: Karda 150m kaydırak yapın.
Tranquility: Bir Standing Stone bulmacasını tamamlayın.
Twinkle Twinkle: Yerleşiminizde bir ateş böceği bırakın.
Cadı Avcısı: Lerion'un bir Kızını yenin.
The Saga Begins: Prologu tamamlayın.
İngiltere'ye !: Norveç'i terk edin.
Zor Seçimler: Grantebridgescire Arc'ı tamamlayın.
Düzen Açığa Çıktı: Lunden Arkını tamamlayın.
The Good Saxon: East Anglia Arc'ı tamamlayın.
Take My Hand: Cent Arc'ı tamamlayın.
Bir İyilik Çağırmak: Suthsexe Arc'ı tamamlayın.
The Enemy of My Enemy: Wincestre Arc'ı tamamlayın.
Tanrıların İzinde: Asgard ve Jotunheim görevlerini tamamlayın.
Önceden Anlatıldığı Gibi: "The Prophecy" hikayesini tamamlayın.
England Subdued: Tam Hamtunscire Arc.
Kadimlerin Düzensizliği: Eskiler Düzeni'nin tüm hedeflerini ortadan kaldırın.
Bir Zarafet Resmi: Kırılabilir 30 nesnenin içinden geçin.
Pioneer: Vinland'a ulaşın.
Caladfwlch: Excalibur'u Taştan çizin.
Bu Bir Hata Değil, Bir Özellik !: İlk Animus Anomalinizi tamamlayın.
Denizatı: At ile toplam 3 km yüzün.
Gizli Gerçek: Tüm video parçalarını edinin ve gizli gerçek videosunu izleyin.
Tanrısal Ödül: Thor'un Miğferini edinin.
Layık: Wield Mjolnir.

Assassin's Creed Valhalla hile ve tüyoları yukarıdaki gibidir. Keyifli oyunlar.

Etiketler: Assassin's Creed Valhalla hileleri

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap