Baldur's Gate 3 Hile ve Tüyoları


Teknonce > Oyun > Baldur's Gate 3 Hile ve Tüyoları
Baldur's Gate 3 Hile ve Tüyoları

Baldur's Gate 3 severler için oyundaki hile ve tüyoları paylaşıyoruz. İşte ayrıntılar...

Baldur's Gate 3 Hile ve Tüyoları

Kolay Sınıflar: Dövüş dersleri, zırh, güç ve çok sayıda büyük silaha odaklanan herhangi bir sınıfın kullanımı en kolay olanıdır. Mutlaka en güçlü olmaları gerekmez, ancak basit ve anlaşılırdırlar. Büyücü kullanıcıları hedefliyorsanız, Warlock anlaşılması en basit sınıftır. Her ikisinden de biraz istiyorsanız, Cleric şifa büyüsü olan harika bir dövüş sınıfıdır.Karakter Dönüş Sırasını Değiştir: Savaşta, karakterleriniz için dönüş sırasını değiştirmek mümkündür - ancak yalnızca dönüşler bir arada ise. Aynı anda sırayla giden üç parti üyeniz varsa, daha sonra bir düşman varsa, parti üyenizi düşman dönüşünden önce istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Aynı anda sırayla iki karakteriniz varsa aynı şeyi yapabilirsiniz. Bu çok faydalı olabilir.

Hızlı İyileştirme İçin İksir At: Hızlı iyileşme için müttefiklere iksir atılabilir. Bununla birlikte, kırılan cam hasara neden olur - bu nedenle müttefikinizin neredeyse hiç sağlığı yoksa bu tekniği kullanmayın. Ayrıca parti üyelerinizin ayakta durabileceği küçük bir şifa havuzu oluşturmak için yere iksir atabilirsiniz.

Sırları İncelemek ve Öğrenmek için [Sağ Tıkla]: İncelemek için [Sağ Tık], dünyayı incelemek için yararlıdır. Zayıf bir duvar varsa, hangi tür hasarın uygulanması gerektiğini kontrol ettiğinizden emin olun. Kuvvet veya Künt hasar duvarları yıkarken, hasarın delinmesi veya kesilmesi hiç yardımcı olmaz.

Düşmanları Ölüme Çekin: Tanıdık Bul büyüsü, komuta edebileceğiniz ve avantajlı savaş alanlarına çekebileceğiniz bir Tanıdık çağırır. Bir Tanıdık çağırın ve bir çatı altında düşmanları cezbedin, böylece onları kolayca avlayabilirsiniz. Dikkat dağıtmak çok faydalı olabilir.

Ortamı Avantajınız İçin Kullanın: Çevreyi kullanmak en iyi silahınız olabilir. Düşmanları çıkıntılardan itmek, onları tuzağa düşürmek veya patlayıcı namluları fırlatmak zorlu dövüşler için harika stratejilerdir. Ayrıca yere bir zehir iksiri fırlatabilir ve bu pozisyonu savunabilir, size ulaşmaya çalışan düşmanları zehirleyebilirsiniz.

Farklı Büyü Türlerine Dikkat Edin: Baldur's Gate 3'te iki tür büyü vardır - anlık ve konsantrasyon. Anlık büyüler kullanımda hemen yapılır, ancak Konsantrasyon büyüleri biraz zaman alır. Bir Konsantrasyon büyüsü çağırmaya çalışırken saldırıya uğrarsanız, başarılı bir yetenek kontrolü yapmanız gerekecek, aksi takdirde büyünüz kesintiye uğrayacaktır.

Büyüleri Spam Yapmayın –- Alternatif Yöntemler Kullanın: Baldur's Gate 3'teki her şey oldukça uzun bir soğuma süresi ile çalışır. Bazı yetenekleri ve büyüleri geri kazanmak için kısa dinlenmeniz gerekecek ve diğerleri ancak kampınızda uzun bir dinlenme sonrasında kurtarılabilir. Sayıca üstün olduğunuz veya zorlu bir dövüşte olduğunuz durumlar için büyüleri kaydetmeye çalışın. Düşmanları çıkıntılardan tekmelemek gibi savaşlar için alternatif çözümler kullanın.

Rogues Tricks: Rogue'lar normalde yay ve oklarla iyidir, ancak yakın mesafede de iyidirler. Bir kavga içindeyseniz, tepki saldırılarından kaçınmak ve geri çekilmek için (Serbest Eylem) zıplayabilir veya sıranız geldiğinde gizlice girebilir ve gizli bir saldırı için bir düşmanın sırtına sarılabilirsin. Savaşın ortasında etkinleştirmek garip görünüyor, ancak işe yarayabilir. Yaylarla, onları ateşe vermek ve düşmanları yakmak için oklarınızı ateşe atabilirsiniz. Yüksek zemini de almayı deneyin. Doğruluk ve menzil için bonuslar alacaksınız. Ek olarak, bir müttefik, savaşta bir düşmanın yanında duruyorsa, o düşmanı vurma şansınız daha yüksek olacaktır. Aynısı büyü satmaya çalışan sihir kullanıcıları için de geçerlidir.

Takım Arkadaşlarını ve Düşmanları Atın: Gücünüz yeterince yüksekse, takım arkadaşlarınızı ve düşmanlarınızı fırlatabilirsiniz. Düşmanları yakalayabilir ve hızlı bir şekilde öldürmek için onları bir çıkıntının üzerine atabilirsiniz.

Baldur's Gate 3 hile ve tüyoları yukarıdaki gibidir. Keyifli oyunlar.

Etiketler: baldurs gate 3 hile

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap