Başakşehir Başkanının Corona Testi Pozitif Çıktı!


Teknonce > Hayata Dair > Başakşehir Başkanının Corona Testi Pozitif Çıktı!
Başakşehir Başkanının Corona Testi Pozitif Çıktı!

Corona virüsü dünya genelinde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Şimdiye kadar milyonlarca insan Corona virüsünden etkilenirken, medyada tanınmış isimlerden de pozitif Corona testi haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. Türkiye'de de etkisini sürdüren virüs, Başakşehir başkanına da bulaşmış!

Göksel Gümüşdağ ve Eşinin Corona Testi Pozitif Çıktı

Corona virüsü şüphesiyle hastaneye başvuran Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve eşinin testleri pozitif çıktı. 



Başakşehir tarafından dün yapılan açıklamaya göre Göksel Gümüşdağ'a yeni tip Corona virüs (Kovid-19) testi yapıldı. Yapılan testlerin ilki negatif çıkmasına rağmen bir gün hastanede gözetim altında tutulup ikinci testin bekleneceği açıklanmıştı. Bugün gelen test sonuçlarına göre Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ ve eşinin testleri pozitif çıktı.

Göksel Gümüşdağ'ı telefonla arayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çiftin sağlık durumunu öğrendiler ve geçmiş olsun dileklerini bildirdiler.

BURAK YILMAZ AÇIKLADI

Beşiktaş'lı oyuncu Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla spor camiasında Coronayla mücadele eden meslektaşlarına destek verdi.

Deneyimli futbolcu, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a geçmiş olsun dileklerini iletirken Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın da testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Başakşehir'in Dünkü Açıklaması Şu Şekildeydi

"Başkanımız Göksel Gümüşdağ'ın ilk test sonucunun negatif çıkmasına rağmen yarın akşam saatlerinde kesinleşecek olan ikinci test sonuçları çıkana kadar hastanede koruma amaçlı izolasyon altında kalacağını, sağlık durumunun iyi ve takip altında olduğunu kamuoyuna duyururuz."

Burak Yılmaz'dan Corona Virüsü Açıklaması

"Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de Milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. #evdekalıyoruz ve #evdehayatvar diyoruz. Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.

Asıl önemli olanın ise tüm tedbirlere rağmen bu virüse yakalanmamız halinde dahi ümitsizliğe kapılmadan onu yeneceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamak olduğunu düşünüyorum.

Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim.

Biz Millet olarak bu güne kadar inandığımız her şeyi başardık. Yine başaracağız."

Etiketler: corona, göksel gümüşdağ, corona pozitif

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap