Berat Albayrak Nerede?


Teknonce > Hayata Dair > Berat Albayrak Nerede?
Berat Albayrak Nerede?

Yakın bir zamanda Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak nerede? İşte tartışılan soru...

Uzun bir süredir Ak Parti'nin önemli isimlerinden olan ve Cumhurbaşkanı'na da yakın şekilde birçok görevde bulunan Berat Albayrak yakın bir süre önce istifa etmişti. Yıllardır farklı görevlerle parti içinde önemli roller üstlenen, gerçekleştirdiği çalışmalarla kamuoyuna kendini duyurmuş ve her dönemde birçok kesimle iktidar adına görüşmeler de yürütmüş olan Berat Albayrak'ın istifasından sonraki sessizliği kamuoyu tarafından tartışılmaya devam ediliyor.Hatırlanacağı gibi; Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak, kendi instagram hesabı üzerinden yayınladığı bir metinle, sağlık sorunlarını ve ailesine vakit ayırma isteğini gerekçe göstererek istifa etmişti. Ancak bunun ardından bir süre ne iktidar cephesinden, ne de kendisine yakın kesimlerden herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Bunun ardından Cumhurbaşkanlığı'ndan gelen açıklama neticesinde Berat Albayrak'ın görevden affının kabul edildiği duyurulmuştu.

Ancak Berat Albayrak'ın nerede olduğu kamuoyu tarafından tartışılmaya devam ediliyor. Bugün de bir kere daha sosyal medyada tartışılan temel soru yine bu oldu: Berat Albayrak nerede? Nitekim istifasına dair sözlü bir açıklama yapmamış olması da istifasının hemen ardından tartışma konusu olmuştu.

Berat Albayrak Nerede?

Berat Albayrak'ın nerede olduğuna dair ne kendisinden, ne ailesinden ne de partiden gelen herhangi bir açıklama henüz bulunmuyor. Sosyal medyada sıkça tartışılan bir soru olarak "Berat Albayrak nerede?" sorusu yanıtsız kalmaya devam etmekte. Bazı köşe yazarları ve gazeteciler tarafından da ele alınan "Berat Albayrak nerede?" sorusuna henüz bir cevap bulunabilmiş değil. Berat Albayrak istifasının ardından ne sosyal medya ne de görsel medya üzerinden herhangi bir temasta bulunmuş değil.

Bazı medya organları ve yerel gazetelerde Berat Albayrak'ın ailesiyle birlikte Trabzon'da olduğuna yönelik haberler çıkmış olsa da bu bilgi henüz teyit edilemedi.

Etiketler: berat albayrak nerede, berat albayrak istifa

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap