BİM IPhone X Getiriyor!


Teknonce > Teknoloji > BİM IPhone X Getiriyor!
BİM IPhone X Getiriyor!

Teknoloji ürünlerinde yaptığı kampanyalarla sıkça gündeme gelen BİM bu sefer de iPhone X'le gündeme oturdu. Apple'ın son amiral gemisi iPhone X %18 indirimle BİM'e geliyor.

Akıllı telefon piyasasının en pahalı ve gelişmiş özelliklere sahip telefonlarından biri olan Apple'ın yeni modeli iPhone X, birçok ürünü uygun fiyatla kullanıcılara sunan market zinciri BİM'de satışa çıkıyor. iPhone X'in BİM'deki satış fiyatı ise piyasa koşullarında oldukça şaşırtıcı!Türkiye'de fiyatı 6 bin 99 TL'den başlayan iPhone X'in BİM'deki satış fiyatı ise 4 bin 999 TL olarak açıklandı. Yani BİM, iPhone X'i resmi satış fiyatından 1.100 TL daha ucuza satmış olacak. 

BİM'in hazırladığı bir afişle yapılan duyuruya göre BİM Aktüel ürünler satışları çerçevesinde 9 Mart'ta iPhone X mağazalarda olacak. Ayrıca model, Apple Türkiye'den iki yıl garantili olacak.

BİM, daha önce de teknoloji ürünlerinin satışıyla gündemde yer etmeyi başarmıştı. Uygun fiyatlı iPhone şarj kablosu ve kulaklık ürünlerini satan BİM, PlayStation 4 satışıyla da dikkatleri üzerine toplamıştı.

iPhone X duyurusunun en önemli farkı ise BİM'in piyasaya çıkış tarihi yeni olan bir ürünü indirimli olarak getirmesi. Daha önceki ürünlerin piyasaya sürülmesinin ardından biraz daha fazla süre geçmiş ve BİM'e nispeten geç bir vakitte gelmişlerdi. Türkiye'de yaklaşık 3 ay önce satışa çıkan iPhone X'in fiyatının hızlı bir şekilde düşmesi tüm teknoloji perakendecilerini de olumsuz etkileyecek. Diğer satıcılarda şu anda 5 bin 500 TL civarına kadar düşen Apple'ın yeni modelinin BİM'in bu indirimi karşısında Türkiye'deki satış fiyatının daha da aşağı çekilebileceğini gösteriyor.

Etiketler: bim, apple, ıphone x, bim aktüel

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap