BİM Ucuz Apple Aksesuarları Satacak!


Teknonce > Teknoloji > BİM Ucuz Apple Aksesuarları Satacak!
BİM Ucuz Apple Aksesuarları Satacak!

Daha önce birçok teknolojik üründe "uygun fiyat" politikasıyla hareket edip şubelerinde satışa çıkaran BİM bu sefer de Apple aksesuarları satacak. BİM'de ucuz Apple aksesuar satışları ne zaman başlıyor ve BİM'de Apple aksesuar fiyatları ne kadar olacak?

Bir süredir marketlerine getirdiği teknolojik ürünleri uygun fiyata satmasıyla yeni bir alanda ün kazanan BİM, bu sefer de ucuz Apple aksesuarları satmaya hazırlanıyor. Daha önceki teknoloji kampanyalarında olduğu gibi, fiyatlar piyasa değerinin altında olacak. Hatırlanacağı gibi daha önce de ucuz iPhone 7, PS 4 Slim ve bazı Apple ürünleriyle teknoloji severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Apple Aksesuarlarının BİM Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Karşılaştırmalı olarak bakılırsa BİM'deki fiyatların uygunluğu daha açık görünecektir. Yarım metrelim Lightning kablo Apple Store'da 89 Lira'ya satılırken, BİM bu kabloyu 39.99 Lira'dan satışa sunacak. Yine Lightning kablo'nun 2 metre olanı Apple Store mağazalarında 129 Lira'ya alıcı bulurken, bu kablo BİM mağazalarında 49.99 Lira'lık fiyat etiketi ile Apple kullanıcılarına sunulacak. Kullanıcıları en çok sevindirecek haber ise AirPods kulaklıkların fiyatı gibi görünüyor. AirPods kulaklıklar Apple Store'da 129 Lira'ya satılırken, bu kulaklık da BİM mağazalarında 55 Lira'tan satışa sunulacak.

Aynı geçen seferlerde olduğu gibi ürünlerin sınırlı sayıda getirileceği biliniyor. Dolayısıyla ürünlerin kısa zamanda tükeneceğini hatırlatmamız gerekir. Anlaşılan BİM, sabah marketlerin açılışını bekleyecek müşteri arayışlarına devam ediyor. BİM, Apple aksesuarlarını 10 Kasım'da marketlerinden satışa sunacak.

Etiketler: bim apple aksesuarları, ucuz apple aksesuar, bim apple aksesuar fiyatları

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap