Brawl Stars Hilesi Var Mı?


Teknonce > Oyun > Brawl Stars Hilesi Var Mı?
Brawl Stars Hilesi Var Mı?

Brawl Stars hayranlarının bir kısmı Google'da aynı şeyi arıyor: Brawl Stars hile var mı? Brawl Stars hile apk var mı? Brawl Stars hack var mı? İşte cevabı...

Bildiğiniz gibi eskiden beri birçok oyun hileli modda oynanabiliyor. Dünya devi şirketlerin bile oyunlarında (Gta serisi hileleriCounter Strike hileleri vs.) birçok oyun hilesi kullanılabiliyor. Ancak Brawl Stars gibi çevrimiçi ve çok oyunculu şekilde oynanan oyunlarda durum biraz daha farklı.

Her şeyden önce söylememiz gerekir ki bu gibi oyunlarda şirket tarafından yayınlanan ya da kullanılmasına izin verilen hileler yoktur. Bununla birlikte Brawl Stars ve bu gibi oyunlarda hile kullanmak ve kaçak yazılımlarla hile üretmek yasal olarak da başınızı ağrıtacaktır. 
Bunun en belirgin örneği bu yıl içinde Wolfteam'e hile yazılımı üreten ve yayınlayan gruplara karşı görüldü. İzmir Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesi’nde görülen davada Wolfteam hilesi kullanan bir oyuncuya 6 ay hapis cezası verilirken, hileleri yayınlayan üç siteye de ayrı ayrı 205 bin lira para cezası kesildi. Çevrimdışı oyunlarda şirketler izin verdiği sürece oyun hilesi yapılabiliyor. Ancak çevrimiçi ve çok oyunculu serverlar barındıran oyunlarda hile yapılmasına ve kaçak yazılım kullanılmasına izin verilmiyor. 

Ancak arama motorlarında arattığınızda bazı sitelerde Brawl Stars hilesi, Brawl Stars apk, Brawl Stars hack gibi bazı yazılımlar bulunuyor. Bunların birçoğunun virüslü dosyalar olduğunu söylememize bile gerek yok. Bazıları da gerçekten çalışıyor olsa bile bu oyun hilelerini ve yazılımları kullanmanız hem Brawl Stars oyun kurallarına hem de yasalara aykırıdır. Oyun ekibi tarafından hile yaptığınız farkedilirse belki yıllardır verdiğiniz emekler ceza almanız, banlanmanızla sonuçlanacak ve boşa gidecektir. Bunun haricinde, yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu hileleri kullanmanız mahkemelik olmanızla bile sonuçlanabilir.

Oyunculara tavsiyemiz, Brawl Stars ve bu gibi oyunlarda hile yapılmamasıdır. Zaten hilesini aradığınız eylemleri oyun içerisinde mutlaka farklı şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, oyunda tecrübeli oyunculala bir şekilde iletişim kurmak ya da internette ilgili oyunla ilgili tüyo ve taktikler bulup okumaktır. Bu yolla hem Brawl Stars oyun kuralları içinde banlanma korkunuz olmadan oynayacak, hem de hızlı bir şekilde amacınıza ulaşacaksınız.

Dolayısıyla açıkça söylememiz gerekir ki Brawl Stars hile yazılımları kullanmak, Brawl Stars oyun kuralları ve yasalara aykırıdır. Kullanmanız halinde hiç beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 

Among Us için tıklayın.

Keyifli oyunlar dileriz.

Etiketler: Brawl Stars hile, Brawl Stars apk, Brawl Stars hack

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(1)

  1. Yusuf östünç
    02.04.2021 22:36

    Bayıldım

Yorum Yap