Call Of Duty: Black Ops Hileleri


Teknonce > Oyun > Call Of Duty: Black Ops Hileleri
Call Of Duty: Black Ops Hileleri

Hiçbir yerde olmayan Call Of Duty: Black Ops hilelerini sizlerle paylaşıyoruz. Keyifli oyunlar.

Call Of Duty: Black Ops Hileleri

Gizli Operasyon: Kaos görevi
"Operasyon: Kaos" görevinin kilidini açmak için, üç görevde üç parça istihbarat toplayın ve güvenli evde bir bulmacayı çözün. Not: Bu gizli görev, sonunuzun sonucunu biraz değiştirir.İstihbarat 1: "Kaçacak Yer Kalmadı" görevinde, Kasım'ı sorgularken, onu hemen öldürmek yerine onunla konuşun. Size bir parça bilgi verecek.

Intel # 2: "Brick In The Wall" görevinde, yakalanan Alman casusunu kurtarmak veya susturmak için ikincil hedefi tamamlayın. Tutuldukları odada masanın üzerinde toplanan bir yayın bilgisi var.

Intel # 3: American Street simülasyonundaki "Redlight, Greenlight" görevinde, Burger Town'un sağındaki bara gidin. Yukarıda duvarda bir harita olan bir Rus ofisi var. Bir fotoğraf çek.

Çözüm: Parolanın iki bölümü vardır. Her şifre rastgele oluşturulur - bu yüzden bulmacayı çözmeniz gerekir. İki numara grubu "Numbers İstasyonu Yayını" ndan gelir. Her bir parola parçasını bulmak için kullanın.

İlk Şifre: İlk bölüm, Ön Sayfa bilgileri aracılığıyla çözülmüştür. Kırmızıyla vurgulanan harfler vardır - bu harfler, bir ABD şehrinin adı olarak kodu çözülebilecek bir karmakarışık oluşturur. İlk parolayı almak için şehri "Numbers İstasyonu Yayını" ndaki sayılarla eşleştirin. Şifrenin ilk kısmı için rakamları girin. Örneğin, "Gözlemcinin Ön Sayfası" bilgisindeki kırmızıyla vurgulanan harfler: S, R, N, L, H, O, E, A, C, T ise, "Charleston" elde etmek için harfleri çözün --- Aşağıdaki kodu almak için Numbers Station Broadcast intel'e bakın: 1, 5, 6, 4.

İkinci Şifre: Kodlu Mesajda bir model arayın. Kırmızı ve siyahın ayrı desenleri vardır. Amaç, Numbers Station Broadcast bilgisindeki bir şehre karşılık gelen dört numara bulmaktır.

Örnek: Kırmızı Sayılar - 44 - ?? - 52 - 56 - 60
Cevap: ?? = 48 - Kalıp, her sayının +4 artmasıdır.
Örnek 2: Siyah Sayılar - 06 - ?? - 13 - 15 - 16
Cevap: ?? = 10 - +4, +3, +2, +1 kalıbı.
Örnek şu kodu verir: Boston şehrine karşılık gelen 4, 8, 1, 0. Parolayı (Boston) - veya sahip olduğunuz şehri girin.

Gizli "Operasyon: Kızıl Sirk" görevi
Operasyonun kilidini açmak için: Red Circus görevi, üç görevde üç istihbarat parçası toplayın ve güvenli evde bir bulmacayı çözün. Not: Bu gizli görev, sonunuzun sonucunu biraz değiştirir.

Intel # 1: "Brick In The Wall" görevinde, Kraus'un dairesine sızarken, oturma odasına girin (karısının telefona cevap verdiği yer) ve sağda bir havalandırma kapağı bulun. Bir bilgi parçası bulmak için onu kaldırın.

Intel # 2: "Soğuk Savaşın Yankıları" görevinde, Woods'tan ayrıldıktan sonra, yeniden birleşmek için bir merdiveni tırmanacak ve "Kazı Alanını Araştır" hedefiyle bir kontrol odasına gireceksiniz. Masanın üzerinde bir bilgi parçası bulmak için sağa bakın.

Intel # 3: "Umutsuz Önlemler" görevinde, KGB merkezindeki gizli görev sırasında, Kayıtlar odasında, Veri Girişinde ve diğer alanlarda rastgele görünür. Bulana kadar her odayı kontrol etmeye devam edin.

Çözüm: Üç kanıtı inceleyin. Her parça üç kod adı içerir (örneğin, "Sakallı Kadın", "Güçlü Adam" ve "Hokkabaz") - iki parça bilgi size konum verirken, biri şüphelinin kadın mı erkek mi olduğunu ortaya çıkarır. Üç bilgi parçasının tümünü görüntüleyin ve son bilinen seyahat konumlarını görmek için "İnceleme Konuları" ile bunlara çapraz referans verin. Her şüpheliyi eşleştirmek için üç ipucunu kullanın.

Örnek: Kol Saati Kanıtı - Sakallı Kadın Roma, İtalya'yı ziyaret ediyor. Kaset - Sakallı Kadın erkektir. Ledger - Bearded Lady Viyana, Avusturya'yı ziyaret etti.

Cevap: Aaron Lee; Erkek; Son Seyahat Listesi Roma, İtalya ve Viyana, Austra'yı içerir.

Üç şüpheliyi de seçmek ve bulmacayı tamamlamak için üç şüpheliyi de gözden geçirin. Hedeflerinizi seçin ve görevi başlatın.

Call Of Duty: Black Ops Hileleri

Tüm oynanabilir atari makineleri
Oynanabilir on klasik atari makinesini bulmak için belirtilen yerleri arayın. Bir atari makinesiyle her etkileşimde bulunduğunuzda, güvenli evin arkasındaki gizli odada oynamak için kalıcı olarak kilidi açılacaktır. Güvenli evin arkasında, gizli bir kodla erişilebilen gizli bir oda vardır. Bulmacayı çözebilir veya geçidi açmak için kod olarak "112263" girebilirsiniz. Herhangi bir güvenli ev bölümünü yeniden yükleyerek oyunları oynayabilirsiniz.

Tuzak II: Kayıp Mağaralar: CIA Safehouse E9'da, Alman güvenli evindeki atari makinesine erişmek için kod olarak "112263" yazarak kapının kilidini açın. Pitfall II: Lost Caverns'ın kilidini açmak için bu arcade makinesini kullanın.

Enduro: "Brick In The Wall" görevinde, oyun makinesini bulmak için Kraus'un dairesine girmeden önce elektronik mağazasının arka odasına girin.

Barnstorming, Fishing Derby, Grand Prix, Pitfall ve River Raid: "Redlight, Greenlight" görevinde, eğitim kurs alanına ilk girdiğinizde atari salonunda beş oynanabilir atari makinesi bulunmaktadır.

Boks: "Break On Through" görevinde, görev sırasında Adler'i dinlemeyin. Üçüncü sıfırlamaya ulaşın ve soldaki yolu takip edin - köprünün yakınında, zip hattının solunda. Atari makinesi uçurumun yakınında bulunur.

Kaboom !: "Break On Through" görevinde, üçüncü senaryodan sonra, laboratuvar koridorunda sıkışıp kalacaksınız. Enjeksiyon yapıldıktan sonra, yaklaştıkça kapı hareket edecektir. Koridorda solunuzda dikkatlice karanlık bir oda arayın. Girin ve devam etmeden önce atari makinesini toplayın.

Chopper Command: "Break On Through" görevinde, görevin sonuna yakın sonsuz bir döngüde sıkışıp kaldığınızda, bir daire içinde koşmaya devam edeceksiniz. Bir döngüde koşmaya devam ederseniz, sonunda son atari makinesiyle birlikte açık bir kapı bulacaksınız.

Alternatif sonlar
İlgili sonun kilidini açmak için belirtilen görevleri başarıyla tamamlayın.

Gerçeğin sonu: "Kimlik Krizi" görevi sırasında, "Son Geri Sayım" görevinin kilidini son göreviniz olarak açmak için "Gerçek" seçeneğini seçin. "En iyi" sona ulaşmak için görevi tamamlayın.

Pusu bitirme: "Kimlik Krizi" görevi sırasında "Yalan" seçeneğini seçin. Yattıktan sonra güvenli evin arkasındaki kapıya koşun. Bu bitiş seçeneğini elde etmek için bu kapıyı oyunda daha önce açmalısınız. Arka odaya koş ve son görevin olarak "Ashes To Ashes" görevinin kilidini açmak için bir pusuya çağırmak için telsizi kullan. "Pusu" nun sonunu elde etmek için tamamlayın.

Başarısız Yalan sona eriyor: Önceki son gibi, "Yalan" ı seçin, ancak pusuya girmek için telsizi kullanmayın. Bu sonda, sizin için bittiğinden intikam alamayacaksınız. Bu aynı zamanda "Ashes To Ashes" görevinin kilidini açacak, ancak sonucu değiştirecek.

Perseus veya Adler ile taraf olmanıza bağlı olarak değişecek başka birçok küçük son var. Sonun küçük bölümleri aşağıdaki seçeneklere bağlı olarak değişecektir.

Kadim'i işe alsanız da öldürseniz de.
Volkov'u öldürmek veya yakalamak.
Operasyonu tamamlasanız da: Kaos.
Operasyonu tamamlayın: Red Circus.
İster Park'ı ister Lazar'ı kurtarın - ya da ikisinin de ölmesine izin verin.
Kolay Silah XP
Çok Oyunculu modda oynamadan kolayca Silah XP'si elde etmek için, Zombies modunu oynayın. Çevrimiçi modda bir Genel Maç oluşturun. Seviye atlamak istediğiniz silahı ekipmanınıza koyun ve en baştan kullanın. Tek bir yolculukta Pack-A-Punch'ın tüm kapılarını açmaya yetecek kadar puan kazanana kadar yaklaşık sekiz tur oynayın. Pack-A-Punch ile silahınızın seviyesini yükseltin, hurda ile zırh satın alın ve düşmanları öldürmeye devam edin. 10. Raund'da çıkıp yeniden başlayabilirsiniz veya Pack-A-Punch makinesini kullanabilir ve aynı silahla 30-35 Turuna kadar öğütebilirsiniz. Doğma odası, zombilerle savaşmak ve onları öldürmek için en iyi yerdir. Geniş alanda daireler çizerek koşmaya devam edin, yeniden cephane satın alın ve mümkün olduğunda Pack-A-Punch makinesini kullanın. Çok sayıda Silah XP'si elde etmek için birincil silahınızı kullanın. 1-10. Raund oynamak, silah sıralamasında her koşuda bir seviye yükseltebilir.

Call Of Duty: Black Ops Hileleri

Nuketown '84 Paskalya Yumurtası
Haritaya uygulanan iki farklı filtreden birini almak için Nuketown '84 haritasındaki tüm manken kafalarını 1: 30'dan daha kısa sürede (bir dakika, otuz saniye) vurun. Bir filtre haritaya, 80'lerin bazı arcade oyunlarına benzeyen neon yeşili bir CRT efekti verir. Diğer filtre, arka plana mor bir ton efekti verir. Mankenlerin bir kısmı harita her sıfırlandığında rastgele yerlerde ortaya çıktığı için, tüm manken kafalarının zaman sınırı içinde vurulması zordur. Bunu diğer oyuncularla yapmanız önerilir, böylece her kişi haritanın belirli bir alanına odaklanabilir.

Kolay "EVERYONNNNNNEE!" kazanım
"Hattın Sonu" görevinin en sonunda bir çatı katına ulaşacaksınız. Bu noktada manuel oyun kaydı yedeği oluşturmanız önerilir (PS4 / PS5 ayarlarında, kaydı PS + Cloud'a yükleyin). Çatıyı savunurken, bir AC-130 uçağı kullanıma sunulacak (bu olduğunda ekranda bir düğme uyarısı göreceksiniz; etkinleştirmek için [Sol] tuşuna basın). Ardından uçağın silah sistemleriyle 25 veya daha fazla düşmanı yenin. Roketler ve mini silah arasında geçiş yapabilirsiniz. Uçak aktifken çok kısa bir zaman aralığına sahipsiniz (birkaç saniye). Başarıyı elde etmek için tüm düşmanları yenmeniz gerekebilir. Ayrıca ölmüş olsalar da uçağı harekete geçirmeden çatılara düşman ateş etmeyin. onları artık uçakla öldüremezsin. El ile kaydedilen bir oyun yedeği oluşturur ve geri kopyalarsanız, yeniden denemek için geri kopyalayabilirsiniz. Uçak sekansından sonra, otomatik olarak yeni bir kontrol noktası oluşturur ve başarının ortaya çıkması birkaç saniye gecikir. Manuel kaydetme yedeği olmadan, tüm görevi yeniden oynamanız gerekecek.

Kolay "Explosive Finish" başarımı
"Soğuk Savaşın Yankıları" görevinin en sonunda, onu bir asansöre takmak için bir kanca / kabloyla etkileşime girmeniz gerekecek. Asansör daha sonra yukarı çıkacak ve çevrenizin her tarafında düşmanlar ortaya çıkacaktır. Düşmanların doğduğu kenarlara yerleştirilmiş kırmızı patlayıcı variller var. Asansör yolculuğu boyunca kırmızı patlayıcı varilleri vurun ve patlamaların 12 düşmanı öldürmesini sağlayın. Başarı ancak görevi tamamladıktan sonra açılır. Bir namlu kaçırdığınızı veya 12 patlama ölümü almadığınızı düşünüyorsanız, asansör yolculuğunun sonuna doğru kontrol noktasını yine de yeniden başlatabilirsiniz. Ancak, seviyeyi tamamlayana kadar başarılı bir şekilde yapıp yapmadığınızı kesin olarak bilemeyeceksiniz. Not: Asansör yolculuğunun başlangıcında bir manuel kaydetme oyunu yedeği oluşturmanız önerilir (PS4 / PS5 ayarlarında, kaydettiğiniz kaydı PS + Bulut'a yedekleyin). Başarının kilidi açılmazsa, asansöre geri dönmek için kaydetmeyi hızla geri kopyalayabilirsiniz. Bu şekilde, başarıyı elde edemezseniz, tüm görevi yeniden oynamanız gerekmez.

Kolay "Atış Menzili" başarısı
"Redlight, Greenlight" görevinde, etrafa dağılmış bazı metal hedeflerin olduğu bir ABD kasabasının kopyasına ulaşacaksınız (burada düşmanların saldırısına uğrayacaksınız). Bazı hedefler hareket ediyor ve bazıları hareketsiz duruyor. Bir kişinin üst gövdesi ve ortasında kırmızı bir nokta şeklinde beyaz metal plakalara benziyorlar. Bölgede 15'ten fazla var. "Atış Poligonu" başarımını elde etmek için bir sonraki hedefe geçmeden önce 15 atış yapmanız yeterli.

Kolay "Mind Trip" başarısı
"Break On Through" görevinde (kampanyanın sonuna doğru), bu tek görevin iki oyununa ihtiyacınız olacak. Bir kez her zaman Adler'e itaat ederek ve bir kez de her zaman Adler'e itaatsizlik ederek. Bu, görevin tüm hafıza sonlarını ve yollarını görüntülemenize neden olacaktır. Bu görev temelde bir dizi geri dönüş. Misyonun her oyunu dört bölümden oluşur. Her sekansın sonunda kırmızı bir kapıdan geçersiniz ve bu sizi tekrar başa yerleştirir. Daha sonra, ortamdaki bazı küçük değişikliklerle görevden tekrar geçmeniz gerekir. Adler size talimatlar verecek (arka planda sizinle konuşuyor). Bunun için Altyazıları etkinleştirmeniz önerilir (Ayarlar - Arayüz - Altyazılar - Etkin). Bu, söylediklerini takip etmeyi kolaylaştırır. Hangi düşmanlara saldıracağına ve hangi yollardan geçeceğine (sol / sağ) talimatlar verecektir. Bir oyun sırasında, her zaman ne diyorsa onu yapın ve bir sonraki oyunda tam tersini yapın ve onun emirlerine uymayın. Tüm düşmanları geçmek için Recruit zorluk derecesinde itaatsizlik koşusu yapmanız önerilir.

Zaman çizelgesi

0:00 - Adler oyununa uyun
15:44 - Adler oyununa itaatsizlik et

Call Of Duty: Black Ops Hileleri

Kolay "Patriot Arrow" başarımı
"Soğuk Savaşın Yankıları" görevinde, görevin başlarında, Woods ve sen ayrılacaksınız. Sadece bir bıçağınız olacak ve bazı düşmanlarla karanlık bir koridordan geçmelisiniz. Bu bölümde ilk düşman grubundan hemen sonra yayı ve oku buluyorsunuz. Görev boyunca yanınızda bulundurun. Daha sonra, "Amaç: Sunucuya Ulaşın" sırasında, göreve devam etmek için bir zipline kullanmanız gerekir (zorunlu, kaçırılamaz). Zipline'ın sonunda iki düşman olacak. "Patriot Arrow" başarımını elde etmek için ikisinden birini vurun. Zipline sürüşü sırasında amaç oldukça sarsılacak, bu da işi zorlaştırıyor. Atışınızı kaçırırsanız, zipline'ın sonuna gelmeden hemen kontrol noktasını yeniden başlatın. Zipline'dan sonra yeni bir kontrol noktası oluşturur. Kontrol noktasını yeterince hızlı yeniden başlatırsanız, yeniden denemeye devam edebilirsiniz.

Kolay "Scorched Earth" başarımı
"Fracture Jaw" görevinde, bir köyde yaya olarak savaştıktan sonra, helikopterinize geri dönecek ve Firebase Ripcord'a ulaşma hedefine ulaşacaksınız. Vardığınızda, "Ateş Desteği Sağlayın" hedefini alırsınız ve bir tepede üç işaretli araç olacaktır. Bu görevin sonuna yakın. Herhangi bir aracı yok etmeye başlamadan önce, üssün etrafında uçun ve yerden ateşlenen havanların beyaz duman çizgilerini arayın. Ağaçların arasında ve görülmesi zor olabilir. Toplamda beş harç kampı var. Onları bazı roketlerle vur. Burada vakit geçirebilirsiniz. Beşi de yok edildikten sonra, araçlara saldırmaya başlayın. Tümünün üzerinde beyaz ana hedef işaretleri bulunan toplam 11 araç seti vardır - bu yüzden görülmeleri kolaydır. Tüm araçların vurulduğundan emin olmak için her zaman tam bir füze bombardımanı yapın.

Kolay "Scorched Earth II" başarımı
"Son Geri Sayım" görevi, iki olası bitiş görevinden biridir. Bunu elde etmek için, "Kimlik Krizi" görevindeki (önceki görev) son diyalog sırasında "Gerçek" seçeneğini seçin. "Scorched Earth II" başarısı, "The Final Countdown" görevinin başlangıcında gerçekleşir. Bir kamyonda sürerken, bir el bombası fırlatıcı (ilk savaş karşılaşması) alacaksınız. Bu bölümde toplam altı gözetleme kulesi ve dört kamyon var. El bombası fırlatıcısını kullanarak hepsini yok edin. Bir nesneyi kaçırırsanız, görevi yeniden başlatmanız yeterlidir. Başarıyı elde etmek için aşağıdakileri yapın.

1. Yoldaki iki koruma kulesi (soldaki kule otomatik olarak yok edilir, görmezden gelin)
2. Kamyon solda (sol koruma kulesinin arkasında)
3. Kamyon sağa (hızlıca sağa nişan alın)
4. Kamyon sola (hızlıca sola nişan alın)
5. Kamyon sağa (hızlıca sağa nişan alın)
6. Yolda iki nöbetçi kulesi
7. Yolun sonunda iki koruma kulesi (bunları çekmek için kısa zaman aralığı)
8. Son iki koruma kulesine yaklaştığınızda, bir ara sahne tetiklenecektir - bu yüzden onları çabucak yok edin. Kamyonlar için Sola, Sağa, Sola, Sağa nişan almayı unutmayın. Koruma kuleleri yeterince açık ve görülmesi kolay.

Kolay "The Red Door" başarısı
"Break On Through" görevinde, aynı oyun sekansını arka arkaya dört kez çalıştıracaksınız. Adler'in emirlerine ya itaat edebilir ya da itaatsizlik edebilirsiniz. Bu başarı dördüncü sırada gerçekleşir (görevin başlangıcında değil). Dördüncü yeniden oynatma başladığında, otomatik olarak ileriye atılacaksınız ve Adler "Bunu zaten aştık. Bir sonraki bölüme geç" diyecek. Başarı ile ilgili bölüm şimdi başlıyor. Bu bölümde sığınaktaki kırmızı kapıdan geçmeyiniz. Bunun yerine, köprüye giden soldaki yolu kullanın, yol üzerindeki tüm kırmızı kapıları görmezden gelin (etraflarından koşun). Sol patikadaki köprüye ulaştığınızda köprünün ortasında kırmızı bir kapı belirecek ve yolunuzu kapatacaktır. Bu kırmızı kapıyla etkileşime girmeyin. Işınlanıp "The Red Door" başarısını elde etmek için yaklaşık 15 saniye doğrudan önünde durun. Not: Bu bölüme giden görevin ilk üç hafıza tekrarında hangi seçimleri yaptığınız önemli değildir.

Call Of Duty: Black Ops Hileleri

Steam başarıları
İlgili başarının kilidini açmak için belirtilen görevi başarıyla tamamlayın. Başarılarınızı ve istatistiklerinizi Steam'de görüntülemek için, "Topluluk", "Profilim", "Tüm oyunlarımı görüntüle" yi ve ardından oyunu seçin ve istatistikleri görüntüleyin.

Combat Recruit: Tek oyunculu Harekatı herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Combat Hardened: Tek oyunculu Campaign'i Veteran veya Realism zorlukta tamamlayın.
Nowhere Left to Run: Nowhere Left to Run'ı Campaign'de herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Fracture Jaw: Campaign'de Fracture Jaw'ı herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Brick in the Wall: Campaign'de Brick in the Wall'ı herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Redlight, Greenlight: Redlight, Greenlight'ı Campaign'de herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Echoes of a Cold War: Echoes of a Cold War'u Campaign'de herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Desperate Measures: Campaign'de Desperate Measures'ı herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
End of the Line: End of the Line'ı Campaign'de herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Break on Through: Her zorlukta Campaign'de Break on Through'u tamamlayın.
The Final Countdown: Campaign'deki Final Countdown'u herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Ashes to Ashes: Campaign'de herhangi bir zorluk derecesinde Ashes to Ashes bölümünü tamamlayın.
Operation Chaos: Operation Chaos Side Mission'ı Campaign'de herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Red Circus Operasyonu: Red Circus Operasyonu Yan Görevini Campaign'de herhangi bir zorluk derecesinde tamamlayın.
Atış Menzili: Redlight, Greenlight sırasında Main Street'te 15 hedef vur.
Arkadaşlarınızı Yakın Tutun: 5 Kez Vücut Kalkanı Yapın.
Patriot Arrow: Bir Soğuk Savaşın Yankıları sırasında gizli silahla bir düşman öldür.
Zihin Gezisi: Break on Through'da 7 bellek sonunun tümünü görün ve 4 yolun tamamında oynayın.
Explosive Finish: Bir Soğuk Savaşın Yankıları sırasında sunucu asansörüne binerken patlayıcı namlularla 12 düşmanı öldürün.
EVERYONNNNNEE !: End of the Line'da çatıyı savunurken AC-130 ile 25 düşmanı öldürün.
Kırmızı Kapı: Break on Through'da Adler'in kapıdan geçme emrine itaatsizlik edin.
Jack of All Trades: Her biri bir LMG, SMG, AR ve bir Shotgun ile 5 kişiyi öldür.
Old Faithful: AR ile 200 düşmanı öldür.
Scorched Earth: Fracture Jaw'da Firebase Ripcord'u savunurken tüm düşman araçlarını ve havan ekiplerini yok edin.
Scorched Earth II: The Final Countdown'da manastıra yaklaşırken tüm kamyonları ve koruma kulelerini havaya uçurun.
The Fixer: Multiplayer'da 200 Avlama Alın.
Party Patrol: Fireteam'de 10 takım silme madalyası alın.
Mean Machine: Multiplayer'da bir aracın sürücüsü, pilotu veya yolcusu olarak 100 Öldürme alın.
Mesafeye Git: 50 Çok Oyunculu maç kazanın.
Calling In: Multiplayer'da ölümcül Scorestreaks ile 50 kişiyi öldürün.
Heavy Metal: Bu başarı gizlidir.
Carpe D.I.E.M .: Bu başarı gizlidir.
Seal the Deal: Bu başarı gizlidir.
Two Birds, One Stone: Bu başarı gizlidir.
Socket-to-me: Zombies'de bir beceriyi yükseltin
Altılı Paket: Zombilerde, 6 Yetenek Becerisini Seviye III'e yükseltin
20 metrede kabus: Bu başarı gizlidir.
Entamaphobia: Die Maschine'de, 15 raunt boyunca Yard'da kalın
Craftwork: Die Maschine'de, bir maçta 14 farklı türde öğe üretin.
Fowl Five Piece: Dead Ops Arcade'de 5 tavuk zincirini birbirine bağlayın.
Vahşi Hayatta Kal: Derin karanlık Vahşi'den kaçın.
Fidolina ile yeniden bir araya geldi: Momaback'i yenin ve sevgili arkadaşınızı kurtardın.
Forever Fated: Kader Odası'nda kaderinizi bulun.
Dungeon Diver: Deadly Dungeon'ın her köşesini ziyaret edin.

Call Of Duty: Black Ops hile ve tüyoları yukarıdaki gibidir. Keyifli oyunlar.

Etiketler: Call Of Duty: Black Ops hileleri, Call Of Duty: Black Ops zombies hile

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap