Çift Kameralı Galaxy S8 Plus


Teknonce > Teknoloji > Çift Kameralı Galaxy S8 Plus
Çift Kameralı Galaxy S8 Plus

Geçtiğimiz haftalarda Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus'ın lansmanını yapmış ve ürünlerini görücüye çıkarmıştı. Şimdi de çift kameralı denemelerin görüntüleri medyaya düştü.

Samsung'un Galaxy S8 ve S8 Plus için çift kameralı bir tasarım hazırlığında olduğu uzun bir süre konuşulmuş ve bu yönde kamuoyunda bir beklenti oluşmuştu. Ancak tahmin edilenin aksine Samsung, yeni amiral gemisini çift kameralı olarak piyasaya sürmedi. Ancak Samsung bu yönde uzun bir çalışma süreci geçirmiş ve çift kamerayı bu ürünlerinde denemiş. Üretime geçmese de çift kameralı S8 Plus'ların örnekleri bile oluşturulmuş.Görüntülenen S8 Plus modelinde ikili kamera dikey olarak tasarlanmış. Flash ve sensörün ise kameraların alt kısmında olduğu görülüyor.

Parmak izi sensörü söylentisi de uzun süre kamuoyunu işgal eden konulardandı. Ancak ortaya çıkan çalışma örneklerinde bu durumun denendiği görülüyor. Ancak Samsung piyasaya sürdüğü S8 ve S8 Plus modellerinde böyle bir özellik sunmadı.

Üzerinde çok konuşulup test edilen bu özelliklerin Samsung'un çıkaracağı bir sonraki telefonunda bulunmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Parmak izi okuyucusu ve çift kamera özelliği Note 7'de yaşanan şaşkınlık ve hayal kırıklığının ardından, önemli özellikler olarak Note 8'de kullanılabilir. Bununla ilgili de bizlere ulaşan haberleri sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Kaynak: https://thenextweb.com/mobile/2017/04/17/leaked-galaxy-s8-prototype-shows-dual-camera-phone/#.tnw_vrA2cU06

http://www.theverge.com/2017/3/29/15094720/samsung-galaxy-s8-design-safety-vs-note-7-battery-explosion

Etiketler: samsung galaxy s8, samsung galaxy s8 plus, çift kameralı samsung, çift kameralı telefon

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap