Clash Royale Eski Hesap Kurtarma


Teknonce > Oyun > Clash Royale Eski Hesap Kurtarma
Clash Royale Eski Hesap Kurtarma

"Clash Royale şifremi unuttum" mu diyorsunuz. Endişelenmeyin. Supercell, eski hesabının şifresini kaybedenler ya da unutanlara yeniden şifre verebiliyor. Clash Royale eski hesap nasıl kurtarılır? Clash Royale şifresi nasıl değiştirilir? İşte cevapları...

Clash Royale Eski Hesap Kurtarma

Clash Royale'de bir şekilde hesabınıza ulaşamıyorsanız elbette bunun farklı sebepleri olabilir. Clash Royale şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Hesabınızı mailinize bağlamamış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hesabınızı kurtarmak zannettiğiniz kadar kolay olmasa da, Clash Royale hesabınızı kurtarmanız mümkün. (Diğer arenalarda önerilen Clash Royale desteleri ve diğer Clash Royale haberleri için tıklayın.)

Clash Royale Hesabınız Mailinize Bağlı Mıydı?Clash Royale hesabınızı mailinize bağladıysanız ve ona rağmen hesabınızı geri getiremiyorsanız, öncelikle yapmanız gereken şey mailinizin şifresini kontrol etmeniz. Eğer onu da hatırlamıyorsanız, mailinizi aldığınız şirketin destek bölümünden şifrenizi kurtarmaya çalışın. Mailinizin Gmail mi, Hotmail mi olduğuna göre çeşitli süreçler sonucunda şifrenizi geri alabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde muhtemelen size sıfırdan başlamış bir hesap verilmiştir. Eğer şifresini bildiğiniz/aldığınız mailinizi ayarlar bölümüne eklerseniz, oyun otomatik olarak sizi eski hesabınıza yönlendirecektir.

Apple kullanıcıları Game Center'a Android kullanıcıları ise Google Play'e maillerini girdikten sonra hala hesaplarıne erişemiyorsa, mailinizi yanlış girmişsinizdir. Eğer farklı mail adresleriniz varsa onları da sırayla deneyin.

Clash Royale Hesabınız Maile Bağlı Değil Miydi? 

Elbette hesabını bir maile bağlamayan oyuncular da mevcut. Tavsiyemiz, tüm hesapların maillere bağlanmasıdır. Unutmayın ki hesabınızı güvende tutmanın yolu, kişisel mailinizi hesabınıza bağlamanızdır. Ancak mailinize bağlamadıysanız ve eski hesabınıza erişemiyorsanız, hesabınızı kurtarmanız mümkün.

Oyundan ayarlar bölümüne girin. Sol altta yer alan yardım ve destek butonuna tıklayın. Oradan kayıp hesap seçeneğini tıklayın. Buradaki seçenekler arasından hangi sorunu yaşıyorsanız onu seçin. Yönergeyi okuduktan sonra eski hesabınızı kurtarmaya yarayacak bir yol hala bulamadıysanız aşağıda bunu yararlı buldunuz mu sorusuna hayır cevabı verin. Ardından karşınıza bize ulaşın yazısı çıkacak. Buraya tıklayın. Ardından sorununuzu oyun operatörlerine bildirin.

Yanıt geldiğinde size bir dizi güvenlik sorusu yöneltilecektir. Onları da cevapladıktan sonra Supercell yetkilileri Clash Royale eski hesabınızı size tekrar vereceklerdir.

Clash Royale Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Clash Royale şifrenizi değiştirmek için telefonunuz eğer Apple markaysa Game Center'dan, Android bir telefonsa Google Play hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Clash Royale şifre değişikliği, oyundan değil, mailinizden yapılmaktadır. Mailinizin şifresini değiştirirseniz, Clash Royale hesabınızın şifresi de değişecektir.

Hesabınızı aldıktan sonra şifresini unutmayacağınız bir mail adresine bağlamayı unutmayın.

Diğer Clash Royale haberleri ve deste önerileri için tıklayın.

Etiketler: clash royale şifre değiştirme, clash royale şifremi unuttum, clash royale eski hesap kurtarma

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(4)

 1. Sezen akyuz
  16.12.2019 21:50

  Hesabimi geri istiyorum adim xSengo67

  Kaan özdemir
  01.11.2018 09:32

  Hesabima nakit çektim ama kaybettim almak istiyorum param boşa gidecek

  Firdevs altay
  19.08.2018 05:15

  Hesabımı istiyorum

  Fatmaarslan
  12.07.2018 20:00

  Hesabım çalındı

Yorum Yap