Clash Royale Neden Güncellenmiyor? Clash Royale Güncelleme Sorunu


Teknonce > Oyun > Clash Royale Neden Güncellenmiyor? Clash Royale Güncelleme Sorunu
Clash Royale Neden Güncellenmiyor? Clash Royale Güncelleme Sorunu

Clash Royale oyuncuları bugün (12.12.2017) oyunda önemli bir güncelleme beklerken oyun bir anda hata vermeye başladı. Clash Royale son güncellemeden sonra neden açılmıyor? Clash Royale son güncelleme nasıl yapılır? [Çözüldü- Aşağıya, haberin sonuna bakınız.]

Clash Royale oyuncularının merakla beklediği son güncelleme sonunda geldi derken oyuncular bir sürprizle karşılaştı. Clash Royale'i açtığımızda oyunu güncelle ekranı geliyor ancak güncellemeye basıldığında tekrar aynı ekrana geri dönülüyor ve oyuna girilmiyor. Oyun açılırken yer alan ilerleme %50'de kalıyor ve oyuncular, aşağıdaki ekran görüntüleriyle karşılaşıyor. Bazı oyuncuların oyun ekranı ise %100'de kalıyor.        

Clash Royale'in son güncellemesinden sonra oyun yaklaşık bir saattir açılmıyor. Oyuncular bir yandan yeni güncellemenin merakını yaşarken, bir yandan da oyunun nasıl açılıp güncelleneceğini araştırıyor. Soruna dair çözümü bulduğumuzda buradan sizlerle paylaşacağız. Clash Royale oyuncuları son güncellemeyi indirebilmek ve Clash Royale güncelleme sorununu çözebilmek için için bizi takip etsin.

Clash Royale Son Güncelleme Nedir?

Dün gelen haberlere göre Clash Royale'e yeni gelecek güncelleme ise bir hayli büyük olacak. Clash Royale'in bu Aralık güncellemesiyle birlikte yeni bir arena ve üç yeni kartın geleceği konuşuluyordu. Bunlarla birlikte Clash Royale'e yeni bir sandık gelmesi bekleniyor. Oyuncular bu yenilikleri merak ederken Clash Royale'in güncellenmemesi ve oyuna girememek ise hayal kırıklığı yaratmış durumda. 

Sorun çözüldüğünde ya da çözümü bulduğumuzda sizlerle paylaşacağımız gibi, Clash Royale'e güncellemeyle birlikte gelen yenilikleri de ayrıntılı olarak sizlerle paylaşacağız. Birçok oyuncu son güncellemeyi indiremiyor. Güncellemeyi indirebilen varsa yorum kısmına nasıl yaptıklarını ve gelen güncellemeyi yazarsa diğer oyunculara da yardımı olacaktır.

Bizler yurtdışı kaynaklarından Clash Royale güncelleme sorununu araştırırken sizler de diğer Clash Royale haberlerimizi (çeşitli arenalara ilişkin deste önerileri, clash royale hilesi var mı vs.) okuyabilirsiniz. Diğer Clash Royale haberleri için tıklayın.

Haber Güncelleme: Güncelleme sorunu 4 saatlik aradan sonra nihayet çözüldü. Play Store ya da AppStore'a giderek Clash Royale'i güncelleyebilirsiniz. Telefonunuzun hafızasında yeterli boş yeriniz olduğundan emin olun. Keyifli oyunlar. Yeni güncellemenin içeriğiyle ilgili haberimiz yakında sizlerle.

Clash Royale güncellenmiyor. Clash Royale neden güncellenmiyor? Clash Royale hata. Clash Royale son güncelleme. Clash Royale nasıl güncellenir? Clash Royale son güncelleme nasıl yapılır? Clash Royale güncelleme yapmıyor. Clash Royale güncelleme sorunu.

Etiketler: clash royale son güncelleme, clash royale açılmıyor, clash royale güncellenmiyor, clash royale hata

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(1)

  1. Emreyeşildağ
    07.08.2018 13:09

    Abicim güncelledim

Yorum Yap