Clash of Clans Gemi Enkazı Güncellemesi


Teknonce > Oyun > Clash of Clans Gemi Enkazı Güncellemesi
Clash of Clans Gemi Enkazı Güncellemesi

Clash of Clans gemi enkazı güncellemesi merak uyandırmaya devam ediyor. Clash of Clans'taki bu güncellemeyle bizleri neler bekliyor?

İlk yayınlanan videosundan beri oyuncular arasında bir hayli merak uyandıran Clash of Clans'taki gemi enkazı, daha ilk videosunda çeşitli ayrıntıları içinde barındırıyor. "Yeni yerler keşfetmek, yeni olasılıklar demektir." Bu cümle bile insanları, bir önceki gemi enkazı haberimizde yazdığımız çeşitli iddiaları düşündürmeye sevkediyor. Acaba güncellemeden sonra deniz yoluyla diğer köylere gitmek mümkün mü olacak? Bununla birlikte videoların sonundaki cümle ise bir hayli vurucu: "Denizin ötesinde ne olduğunu keşfetmeye hazırlanın!" Yeni güncellemeyle birlikte acaba gerçekten deniz aşırı yolculuklar yapıp farklı köy ya da bölgelere açılma imkanı mı gelecek?Güncellemeyle ilgili bir diğer önemli nokta ise videolarda yaban domuzu binicisinin bir hayli ön plana çıkarılması. Bu durum bir asker güncellemesi olarak yorumlanabilir. İkinci videonun isminin "New Friends" (Yeni Arkadaşlar) olmasını yeni asker birimlerinin oyuna katılabileceği olarak yorumluyoruz. Tam bu noktada elimizdeki bir başka tüyo ise yaban domuzu binicisinin yeni bir isim telaffuz etmesi: Chas. Yaban domuzu binicisinin "kendime Chas adını verirdim" lafı yaban domuzu binicisine benzer yeni bir askeri birimin gelebileceğini gösteriyor. Burada özellikle iskeletlerle bağlantı kurması da yeni birimin domuz üstünde iskeletler olabileceği ihtimalini düşündürüyor. Ancak buradaki asker güncellemesi beklenenden çok daha farklı ve şaşırtıcı da olabilir. 

Güncellemenin en önemli tarafı ise, artık yayınlanmasının yaklaştığı sinyallerinin verilmesi. Yaklaşık 6 saat önce yayınlanan son videoda yaban domuzu binicisi artık denizde çok fazla kaldığını ve çıldırmaya başladığını söylüyor. Geri dönmeye karar vermiş ya da yakın zamanda karar vereceği anlaşılıyor. Bu da demektir ki köye dönecek. Eli boş dönmeyip bir sürprizle bizi karşılayacağına ise neredeyse kesin gözüyle bakabiliriz. Yani, muhtemelen, güncellemenin yayınlanmasıyla geminin köye dönmesi aynı zamana denk getirilecek. Biz de bu sayede gemiyi de kullanabileceğiz.

Şimdiye kadar hakkında 5 video yayınlanan ancak ne olduğu bir türlü öğrenilemeyen bu yeni güncellemenin nasıl bir şey olacağı merak konusu. Supercell konuyla ilgili hiçbir bilgi vermezken oyuncularında merakı her geçen gün artıyor. Eğer Supercell bu sürecin sonunda kullanıcılarını tatmin edecek bir güncelleme sunmayı başaramazsa oyuncu kaybı bile yaşayabilir. Ancak bu kadar iddialı bir çıkış yapan Supercell'in iyi bir planı var gibi görünüyor. İlerleyen zamanlarda konuyla ilgili bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Sizler de tahminlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Etiketler: supercell, clash of clans gemi enkazı, clash of clans gemi güncellemesi, clash of clans son güncelleme

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap