Clash Of Clans Gemi Güncellemesinde Sona Yaklaşıldı


Teknonce > Oyun > Clash Of Clans Gemi Güncellemesinde Sona Yaklaşıldı
Clash Of Clans Gemi Güncellemesinde Sona Yaklaşıldı

Clash of Clans resmi youtube kanalında yayınlanan son video kullanıcıların kafasında güncellemeye az bir zaman kaldığı fikrini oluşturdu.

Supercell firması Clash of Clans için sır gibi bir güncelleme hazırlığı içerisinde. Youtube kanalında yayınladığı videolar ile biraz da olsa kullanıcıların merakını dindirmek isteyen Supercell, aksine kullanıcılarını daha fazla meraklandırmış gibi görünüyor.Yayınlanan videoların tümünün Yaban domuzu binicisi tarafından seslendiriliyor olması gelecek olan güncelleme ile bu asker üzerinde büyük değişiklikler olması ihtimalini kuvvetlendiriyor. Tabi şirket kullanıcılara ters köşe yapma niyeti içerisinde değilse.

Youtube’da videoların altına atılan bazı yorumlar kullanıcıların Supercell’in bu güncelleme işini daha da uzatacağını düşündüğünü gösteriyor. Kullanıcıları tekrar kazanmak amacında olan Supercell, bu güncellemeyi biraz daha geciktirirse elindeki kullanıcıların da bir çoğunu kaybedecek gibi görünüyor.

Videoları “Captain Log Day(Kaptanın Günlüğü)” başlığıyla paylaşan Clash of Clans yaklaşık olarak 3 saat önce 5.videoyu yayınladı. Videoda yaban domuzu “Hala kara görünmedi” , ”İyi bir kaptan olmayabilirim diye düşünmeye başladım.” gibi ifadeler kullanıyor. Yaban Domuzu Binicisinin kurmuş olduğu  “Beyaz pantolon giymiş bir Yaban Domuzu Binicisi mükemmel görünürdü.” ve “Koca çekicimle bir şeyleri parçalama işine dönsem iyi olabilir.” bu cümleler videonun en dikkat çeken noktası gibi görünüyor. Bu ifadeler Yaban Domuzu Binicisinin farklı bir görünümle karşımıza çıkacağı ihtimalini doğuruyor. Videoda son anda söylenen “Kara Göründü.” cümlesi güncellemenin yayınlanmasına artık kısa bir zaman kaldığının göstergesi olabilir.

Daha önceki yazılarımızda da bu güncellemeyle ilgili tahminlerimizi sizlerle paylaşmıştık. Tabiki yazdığımız şeyler sadece birer tahminden ibaret çünkü şirket bu güncellemeyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşmıyor.

Konuyla ilgili tahminler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde kendi tahminlerinizi yorum olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Etiketler: clash of clans gemi enkazı, clash güncelleme,clash gemi güncellemesi

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap