Clash of Clans Hilesi Var Mı?


Teknonce > Oyun > Clash of Clans Hilesi Var Mı?
Clash of Clans Hilesi Var Mı?

Clash of Clans oyuncularının cevabını merak ettiği sorulardan biri de Clash of Clans hileleri var mı? Clash of Clans hack ve Clash of Clans bot uygulamaları var mı? Ayrıntılar haberimizde.

Clash of Clans Hilesi Var Mı?

Bildiğiniz gibi eskiden beri bilip oynadığımız, alıştığımız birçok oyun çeşitli hileler kullanılarak oynanabiliyor. Birçok eski ve köklü oyunlarda bile (Gta serisi hileleri, Counter Strike hileleri vs.) birçok oyun hilesi kullanılabiliyor. Ancak günümüzde oyun sektörünün geldiği yerde durum biraz daha farklı. Özellikle uygulamalar üzerinden oynanan Clash of Clans gibi oyunlarda eski alışkanlıklarınızı bir kenara bırakmanız gerekebilir.Her şeyden önce söylememiz gerekir ki Clash of Clans gibi oyunlarda oyun şirketleri tarafından yayınlanan ya da kullanılmasına izin verilen hileler yoktur. Bununla birlikte bu gibi oyunlarda hile kullanmak ve kaçak yazılımlarla hile üretmek yasal olarak da başınızı ağrıtacaktır. Clash of clans hack ve clash of clans bot uygulamalarına oyunun yapımcısı olan Supercell yasal anlamda davacı durumuna gelebilmektedir.

Bunun en bariz örneği bundan kısa bir süre önce Wolfteam'e hile yazılımı üreten ve yayınlayan çeşitli grup ve sitelere karşı görüldü. İzmir Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesi’nde görülen davada Wolfteam hilesi kullanan bir oyuncuya 6 ay hapis cezası verilirken, hileleri yayınlayan üç siteye de ayrı ayrı 205 bin lira para cezası kesildi. Çevrimdışı oyunlarda şirketler izin verdiği sürece oyun hilesi yapılabiliyor. Ancak çevrimiçi ve çok oyunculu serverlar barındıran oyunlarda hile yapılmasına ve kaçak yazılım kullanılmasına izin verilmiyor. 

Bununla birlikte, arama motorlarına baktığınızda bazı sitelerde Clash Royale hilesi, Wolfteam hilesi, Clash of Clans hilesi, Clash of Clans altın ve maden hilesi, Clash of Clans yeşil taş hilesi gibi çeşitli haberler ve haberlerin içinde de çeşitli yazılımlar bulunuyor. Bunların birçoğunun virüslü dosyalar olduğunu zaten birçoğunuz biliyorsunuz. Bazıları da gerçekten çalışıyor olsa bile bu oyun hilelerini ve yazılımları kullanmanız hem oyun kurallarına hem de yasalara aykırıdır. Oyun ekibi tarafından hile yaptığınız farkedilirse belki yıllardır verdiğiniz emekler ceza almanız, banlanmanızla sonuçlanacak ve boşa gidecektir. Bunun haricinde, yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu hileleri kullanmanız mahkemelik olmanızla bile sonuçlanabilir. 

Oyunculara tavsiyemiz, bu gibi oyunlarda hile yapılmamasıdır. Zaten hilesini aradığınız görev ve avantajları oyun içerisinde mutlaka farklı şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, oyunda tecrübeli oyuncularla bir şekilde iletişim kurmak ya da internette ilgili oyunla ilgili tüyo ve taktikler bulup okumaktır. Bu yolla hem oyun kuralları içinde banlanma korkunuz olmadan oynayacak, hem de hızlı bir şekilde amacınıza ulaşacaksınız.

Bunların sonucunda, açıkça söylememiz gerekir ki, Clash of Clans hile yazılımlarını kullanmak, oyun kurallarına ve yasalara aykırıdır. Kullanmanız halinde hiç beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Clash of Clans hack ve Clash of Clans bot uygulamaları kullandığınızın tespit edilmesi halinde hesaplarınız kapatılacağı gibi, yasal anlamda da sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Sitemizde Clash Royale ve Clash of Clans ile ilgili çeşitli tüyo ve ipuçlarını bulabilirsiniz. İlgili haberleri görmek için bağlantılara tıklayınız.

Keyifli oyunlar dileriz.

Etiketler: oyun hile, clash of clans hile, clash royale hile, clash of clans hilesi var mı, clash of clans hack, clash of clans bot

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(4)

 1. Nevzat
  03.03.2022 22:34

  Ben of clas ofda altın istiyorum 1000

  Murat Evlioğlu
  20.06.2021 00:34

  İyi çok

  ibrahim issan çoktan
  17.04.2021 21:56

  taş istiyorum

  Muhammet akosman
  07.10.2018 23:03

  Taş hilesi verirmisiniz.

Yorum Yap