Clash of Clans İnşaatçı Üssü Köy Düzeni


Teknonce > Oyun > Clash of Clans İnşaatçı Üssü Köy Düzeni
Clash of Clans İnşaatçı Üssü Köy Düzeni

Clash of Clans'ın son güncellemesinden sonra oyuna yeni eklenen köyle ilgili çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşaatçı üssünde ideal köy düzeni nasıldır?

Clash of Clans'a gelen son güncellemeyle birlikte oyuncular yeni bir köye kavuştu. Buradaki savunma ve saldırı seçenekleri ana köye kıyasla daha kısıtlı görünüyor. Bundan dolayı da oyuncular yeni tarzlarda köy düzenleri oluşturmak zorunda kaldılar. Ancak bu tarzlardan da hangisinin en uygun olduğunu belirlemek de biraz zaman alacak gibi görünüyor. Bundan dolayı, belirlediğimiz başarılı köy düzenleri ile bilgilendirmeler yapacağız. Aşağıdaki görselde tamamen yıkılması zor bir köy düzeni mevcut. İsteyen oyuncular şimdilik bunu kullanabilir.Bu köyün avantajı, saldıran yaya birimleri yönlendirmesidir. Şu anki oyuncuların da birçoğu, daha avantajlı olduğu için, yaya birimleri kullanıyor. Dolayısıyla bu köy düzeni şimdilik işinizi görecektir. Askerleri bıraktığınızda duvarı yıkmaya değil, koridorlara yöneliyorlar. Bundan dolayı da tuzaklar epey iş görüyor. Bunun haricinde, koridorun tam ortasında yer alan ezici de oldukça etkin kullanılmış oluyor.

Köy düzeninizi yaparken dikkat etmeniz gerek şey öncelikle inşaatçı binasını korunaklı bir yere almaktır. % 100 yıkımın hiç de kolay olmadığı inşaatçı üssünde inşaatçı binasını son yıkılacak konumlarda tutmanız rakibin bir yıldız daha eksik almasını sağlayacaktır. Bunun haricinde; duvarlarınızı da rakibi tuzaklara yönlendirecek şekilde tasarlamanız yararınıza olacaktır. Askeri birim sayısı zaten az olan kışlalarda düşmandan alacağınız her asker sizi zafere daha fazla yaklaştıracaktır. 

Clash of Clans'la ilgili tüm haberleri görmek için tıklayın.

Etiketler: clash of clans köy düzeni, clash of clans inşaatçı üssü köy düzeni, inşaatçı üssü ideal köy düzeni, inşaatçı üssü asker, inşaatçı üssü yıkılması zor köy düzeni

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap