Clash of Clans İnşaatçı Üssü Nerede?


Teknonce > Oyun > Clash of Clans İnşaatçı Üssü Nerede?
Clash of Clans İnşaatçı Üssü Nerede?

Oyuna son gelen güncellemenin ardından bazı oyuncular inşaatçı üssünün nerede olduğuna yanıt bulmaya çalışıyor. Clash of Clans inşaatçı üssü nedir ve nerededir? İşte cevabı.

Clash of Clans'a gelen son İnşaatçı Üssü güncellemesinin ardından bu üsse nasıl ulaşılacağı da gelen sorular arasında. Bu yüzden bu bilgilendirme yazısını yazma ihtiyacı hissettik.İnşaatçı üssüne ulaşmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Oyuna başladığınız köyün yanında, deniz tarafında, bir gemi göreceksiniz. Bu gemiye tıklayarak inşaatçı üssüne ulaşmanız mümkün. Ulaştığınız yeni köy ya da inşaatçı üssü haricinde de başka herhangi bir üs şimdilik bulunmamaktadır. Ana köyünüze geri dönmek için de inşaatçı üssündeki gemiye tıklamanız yeterli.

İnşaatçı üssünde şimdiye kadar alışılmadık bazı yenilikler bulunuyor. Askerler, ana köyünüzdekine benzer olsa da aslında önemli farklılıklar barındırıyor. Bazı birimler ise tamamen yeni. Örneğin barbar tanıdık birimlerden olsa da, eklenen öfke yeneteği sayesinde saldırıya başlamasının hemen ardından özel yetenekle saldırıyor. Okçu ise bir süre görünmüyor. Bunların haricinde gelen kahraman gibi bazı birimler ise oyunda tamamen yeni.

İnşaatçı üssündeki binalarda da yeni ve oyuncuların bir hayli işine yarayacak binalar bulunuyor. Bunların arasında belki en önemlisi, yeşil taş toplamanızı sağlayan maden binası. Artık yeşil taş, oyuncular tarafından da üretilebiliyor. Üstelik bu yeşil taşları, ana köyünüzde de kullanabiliyorsunuz. 

Oyuna gelen bu son güncelleme, daha şimdiden epey rağbet görüyor. İnşaatçı üssüne yeni eklenecek birçok birim ve bina da yolda. İlerleyen zamanlarda daha da keyifli bir hal alacak gibi görünüyor. 

Clash of Clans ile ilgili diğer haberlere ulaşmak için tıklayın.

Etiketler: Clash of Clans inşaatçı üssü nerede, Clash of clans inşaatçı üssü nedir, inşaatçı üssü nerede

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap