Clash of Clans İnşaatçı Üssü Saldırı Taktikleri


Teknonce > Oyun > Clash of Clans İnşaatçı Üssü Saldırı Taktikleri
Clash of Clans İnşaatçı Üssü Saldırı Taktikleri

Clash of Clans Mayıs 2017 güncellemesinin ardından inşaatçı üssü analizlerine devam ediyoruz. İnşaatçı üssünde etkin saldırı nasıl yapılır?

Clash of Clans Mayıs 2017 ya da gemi enkazı güncellemesinden sonra oyuncular inşaatçı üssünde saldırı ve savunma taktikleri oluşturmaya çalışıyor. İnşaatçı üssü herkes için yeni olduğu için taktikler henüz tam olarak oluşturulamadı. Elinde bol miktarda taş bulunan bazı oyuncular ise hızlı bir şekilde köylerini geliştirip kupa yarışında öne geçtiler. Peki elimizde taş yoksa, özellikle ilk seviyelerde ordumuzu nasıl kurmalıyız?Bu yazımızda sizlere basit bir ordu taktiği göstereceğiz. Uygularken verim almanız için bir süre pratik yapmanız gerekebilir ancak bu basit ordu tipine alıştığınızda sizi en azından 1400 kupa seviyelerine kolay bir şekilde getirecektir. Tabi bu taktiği doğru bir şekilde uygulamanız ve saldırdığınız köyün dizilimine göre de askerleri bırakacağınız yerleri doğru seçmeniz gerekiyor. 

Bu son güncellemeden sonra henüz ilk seviyelerde bulunan inşaatçı üssünüzde okçu ve barbarla kuracağınız basit bir ordu size savaşı kazandırmaya yetecektir. Ancak sadece bir kışlanızı okçuyla doldurun. Çünkü barbarların ilk saniyelerdeki öfkesi çok işinize yarayacak. Okçuları ise köydeki eziciyi yıkmak için kullanacaksınız. Eğer ezici okçuların doğrudan ulaşabileceği bir yerdeyse işiniz çok daha kolay. Okçular pelerin yeteneği sayesinde köye ilk bıraktığınızda bir süre görünmezler. Dolayısıyla altı okçu, eziciyi yıkmak için yeterli olacaktır. Eğer eziciye ulaşmak zorsa önündeki binaları az sayıda barbarla hızlı bir şekilde temizlemeye çalışın.

Ezici yıkıldıktan sonra da barbarları inşaatçı binasına en hızlı ulaşabilecekleri noktadan bırakın. Ancak yolunuzun üstünde geniş bir boşluk varsa orada mutlaka tuzak vardır. Önden bir tane barbar yollarsanız tuzağı tetikler ve etkisiz hale getirir. Tuzakları temizledikten sonra tüm barbarları salarsanız öfke yeteneğiyle birlikte inşaatçı binasını kolayca yıkarsınız. Elbette bu kadar barbar sadece inşaatçı binasını değil etraftaki binalarında en azından bir kısmını yıkacaktır.

Bu taktiği doğru köyde ve doğru bir şekilde uygulamanız halinde en azından % 60 yıkım ve iki yıldıza kolayca erişirsiniz. Daha etkin kullanım ve rakip köyün basitliğine göre de % 100 yıkım alabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ordu tavsiyelerimiz ve köy düzeni önerilerimiz devam edecek.

Tüm Clash of Clans taktik ve haberlerini görmek için tıklayın.

Etiketler: clash of clans inşaatçı üssü ordu önerisi, clash of clans inşaatçı üssü saldırı taktiği, clash of clans mayıs 2017 güncellemesi, clash of clans ordu tavsiyesi, clash of clans inşaatçı binası

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap