Clash of Clans Mayıs 2017 Güncellemesi


Teknonce > Oyun > Clash of Clans Mayıs 2017 Güncellemesi
Clash of Clans Mayıs 2017 Güncellemesi

Clash of Clans Mayıs 2017 güncellemesi sonunda yayınlandı. İşte son güncellemeyle ilgili merak edilen ayrıntılar.

Bir önceki haberimizde güncellenen kısımların bir bölümünü sizlerle paylaşmıştık. Oyuna gelen diğer yenilikler ise aşağıdaki gibi.Clash of Clans'a Yeni Ödüller Geldi

İnşaatçı üssü başarıları başlığıyla yayınlanan yeni ödüller, aynı bir önceki ödüller gibi oyundaki aktifliğinize göre belirleniyor. Köyünüzdeki binaları yükseltmeniz, savaşlardaki başarılarınız ve çeşitli onarmalar sonucunda buradaki ödülleri kazanabilirsiniz.

İnşaatçı binasını ilerleyen seviyelere taşımak ve bu sayede yeni birimler açmak için öncelikle istenilen binaları inşa etmeniz gerekiyor.

Yeni Bir Sıralama

Oyuna yeni eklenen bu köy ve rakebette önceki listeden farklı bir sıralama listesi oluşturuldu. Düellolardan kazandığınız kupalarla bu yeni listede siz de üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz. Rekabet daha yeni başladığı için hızlı bir şekilde üst sıralara yükselme ihtimaliniz şu an hayli yüksek. İlerleyen zamanlarda bu listede yükselmenin daha zor olduğunu bütün Clash of Clans oyuncuları tahmin edecektir. 

Birimler Ücretsiz

Bu yeni köyünüzde savaş için üreteceğiniz askerler ücretsiz olarak kendi kendilerine üretiliyorlar. 

Birlikler

Bu yeni köyle birlikte oyuna yeni askeri birimlerin katıldığı görünüyor. Aslına bakılırsa bunlar normal köyünüzdeki askerlere bir hayli benziyor. Ancak düellolarda kullanılmak üzere bazı bonus özellikler eklenmiş. Örneğin kızgın barbar, köyünüzdeki barbarla aynı özelliklere sahip ve aynı tarzda saldırıyor. Aradaki en büyük fark ise, ilk dört saniye içeisinde hızlı hareket etmesi.

Burada en dikkat çekici birimlerden birisi Pekka. Süper Pekka adıyla oyuna yerleştirilen bu askeri birimin yakın zamanda kullanılabilir hale geleceği söyleniyor. Şu an için, tüm yükseltmeler tamamlansa bile, bu askeri kullanmak mümkün değil. Hava indirme balonu da yakın zamanda oyuna gelecek askerlerden. Anlaşıldığı kadarıyla hava indirme balonu bu kez bomba değil, aşağıya iskelet fırlatacak. 

Bunun yanında top arabası bu oyunda ilk defa gördüğümüz bir saldırı birimi. Saniye başına hasarı yüksek olsa da isabet puanının düşük olduğu görülüyor. 

Adil Düello

Yapacağınız saldırılar düello olarak gerçekleştiriliyor. Siz rakibinize saldırdıktan hemen sonra rakibiniz size saldırıyor. Bunun sonrasında da en yüksek yıkımı gerçekleştiren taraf galip ilan ediliyor. Üç savaş kazandıktan sonra da ganimet bonus elde ediyorsunuz.

Güncellemeyle ilgili sorularınız olursa yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Araştırmalarımız ve kendi tecrübelerimizle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Clash of Clans Mayıs 2017 güncellemesiyle ilgili diğer haberimiz için tıklayın.

Etiketler: clash of clans son güncelleme, clash of clans mayıs 2017 güncelleme, clash of clans top arabası

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(1)

  1. progamer
    23.05.2017 12:53

    Henüz yeni yeni geliştirdiğimiz için pek noluyo farkında değiliz ama ilerleyen zamanlarda bu ikinci köy olayı daha ciddi ve keyifli olabilir. Geliştirelim bakalım :)

Yorum Yap