Clash Royale 3 4 5 Arenalar Deste Önerisi


Teknonce > Oyun > Clash Royale 3 4 5 Arenalar Deste Önerisi
Clash Royale 3 4 5 Arenalar Deste Önerisi

Clash Royale severlere yeni deste önerimizi sunuyoruz. Daha önce 3. arenaya kadar erişebileceğiniz deste önerimizin ardından kilidi açılan yeni kartlarla destekleyerek savunma yapmayı da göz önünde bulunduracağınız yeni bir deste hazırladık.

Clash Royale oyununa yeni başlayan veya başlayacak olan arkadaşlarımız için hazırladığımız ilk destemizden sonra 4. ve 5. arenalara erişmek için size yardımcı olacak ikinci bir savaş destesi daha hazırladık. Oyunu oynarken sizin de birçok farklı stratejiler oluşturmanızın mümkün olacağı gibi bu desteyle de eşleşmeleri kazanmaya yönelik avantaj elde edebilirsiniz.3.8 iksir ortalamasına sahip savaş destemiz şu şekilde:

Destemizin ilk haline ek olarak burada iki yeni kart mevcut. Bunlar barbarlar ve minyonlar. Dev'i koruyup kuleyi yıkmasını sağlamaya çalıştığımız ilk destenin ana fikrine savunma yapmak ve Dev'in arkasından yolladığımız karakterleri de korumayı ekliyoruz. Bu duruma şöyle bir örnek verebiliriz: Rakibinizin de aynı stratejiyle size saldırdığını düşünün, ya önce Dev'i sonra arkasındakileri etkisiz hale getireceksiniz ya da önce arkasındakileri etkisiz hale getirip Dev'i savunmasız bırakacaksınız. Bu stratejide Barbarlar hem Dev'i etkisiz hale getirmekte hem de arkasından gelen uzak vuruş mesafesine sahip karakterleri etkisiz hale getirmekte önemli bir güçler. Aynı zamanda üçlü Minyonlar kartı da kulenize odaklanmış uzaktan vurucuları etkisiz hale getirmekte başarılı olacaklardır.

Clash Royale'de kart çeşitliliği size kendinize özgü stratejiler geliştirmekte büyük olanak sağlıyor. 5. arenaya eriştiğinizde yüksek ihtimalle efsanevi kartlardan en az birine sahip olabilirsiniz. Efsanevi kartın yanı sıra Domuz Binicisi, Büyücü ve savunma kuleleri gibi stratejilerde önemli yere sahip kartların da kilidini açacaksınız. Bu kartları da stratejik açıdan en verimli şekilde kullanabilmenize olanak sağlayacak deste önerilerini paylaşmaya da devam edeceğiz. Aynı zamanda oyun içindeki eşleşmelerde siz de bazı stratejiler geliştirmeye, mevcut kartlarınızın kombine kullanımında nasıl daha güçlü olabileceklerine de şahit olacaksınız. 

Deste önerisinin yanı sıra her zaman söylediğimiz gibi kart kombinasyonları da büyük öneme sahip. Bu konu hakkında size birkaç önerimiz olacak. 

Barbarlar-Dev: Barbarlar Deve göre daha hızlı koşan karakterler. Barbarları konuşlandırdıktan sonra onların önlerine Dev'i koyarak onun kuleye daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tabi ki bu savaşçı grubu da alacakları saldırılara karşı korumanız da gerekiyor.

Minyonlar-Cadı/ Minyonlar-Silahşör: Minyonlar uçan yaratıklardır ve bazı yakın dövüş kartları onlara vuramazlar. Bu durumu lehimize çevirebileceğimiz bir durum Cadı ve Silahşör gibi kartları hedef gösterip yakın dövüş karakterlerinin onlara ulaşmaya çalışırken Minyonlarla etkisiz hale getirilmesidir. 

Bu ve bunun gibi bir çok önemli noktayı oyunu oynarken keşfedecek ve oyun zevkinizi katlayacaksınız. 5. arenaya ulaştıktan sonraki deste önerilerimizi de çeşitlendirerek yayınlamaya devam edeceğiz. Herkese bol eğlenceli ve iksir patlamalarıyla dolu oyunlar dileriz.

Etiketler: clash royale savaş destesi, savaş destesi önerileri, clash royale tüyolar, clash royale savaş taktiği, clash royale 3. arena, clash royale 4. arena, clash royale barbarlar, clash royale minyonlar

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap