Clash Royale 5 6 Arenalar Deste Önerisi


Teknonce > Oyun > Clash Royale 5 6 Arenalar Deste Önerisi
Clash Royale 5 6 Arenalar Deste Önerisi

Clash Royale deste önerisi yayınlarımız devam ediyor. Şimdi de 5. ve 6. arenalar için Clash Royale oyuncularına deste önerilerimizi sunuyoruz. Kilidi açılan kartlarla birlikte oyundaki strateji çeşitliliğinizi artıracak ve savaş zevkini en üst seviyelere çıkaracaksınız. Savaşın gerisinde kalmayın!

 

Daha önce yayınladığımız deste önerisi yazımızla 5. arenaya ulaşmayı hedefleyen bir deste önerisi sunmuştuk. Bu deste önerilerimizle beraber 7. arena seviyesine kadar ulaşabilmenizi amaçlıyoruz.  Yeni açılan kartları da destenizde kullanmak ve oyuna farklı bir boyut kazanmak isteyebilirsiniz. Kart çeşitliliğini göz önünde bulundurursak bir çok farklı kombinasyon kullanmanız mümkün. Ancak sistemli bir savaş destesiyle galibiyete daha yakın olacaksınız. (Diğer arenalarda önerilen Clash Royale desteleri ve diğer Clash Royale haberleri için tıklayın.)Oyundaki sıradanender ve destansı kartların yanı sıra efsanevi kartların da bulunduğundan bahsetmiştik. Ancak bunların kilitlerinin açılması her oyuncu için aynı zamanda ve aynı kartlar için geçerli olmadığından size sadece sıradan, ender ve destansı kartların bulunduğu deste önerilerini sunuyoruz. Bu yazımızda 2 deste önerimiz olacak.

Hava Saldırısı Destesi

Bu destemizde daha önce kullanmadığımız kartlardan Balon ve Dondurma kartlarını ilk defa öneriyoruz. Balon Clash of Clans kullanıcılarının da bileceği üzere direkt olarak yapılara yönelen ve güçlü bomba vuruşları yapan bir karakter. Hava saldırısı temeli olan balonu diğer hava saldırısı kartlarıyla destekliyoruz. Minyon Sürüsü, Yavru Ejderha, Büyücü gibi diğer hava saldırı karakterlerinin desteğiyle güçlü bir saldırı yöntemi oluşturacağız. Bunlarla birlikte Dondurma büyüsünün de yerinde kullanımıyla kuleler ve diğer savunma kartlarını bir süreliğine saf dışı bırakacak ve kuleleri yıkacağız. 

Bu destenin en avantajlı yanı eğer rakibinizin yeteri hava savunma gücü yoksa savaşı çok kolay bir şekilde kazanacaksınız. Aynı zamanda siz hava saldırısı destesini rakibiniz de kara saldırısı kartlarını kullanmaktaysa Barbarlar sizi savunma konusunda rahatlatacak havacı karakterleriniz de rakibin kulesini yıkacaktır.

P.E.K.K.A.  Destesi

Yeni açılan kartlardan P.E.K.K.A. ve Alev Topu kartlarını kullandığımız bir deste olan bu destede asıl hedef garip P.E.K.K.A.'yı konuşlandırabilmek. 7 iksirlik bir konuşlanma bedeli olan P.E.K.K.A.'yı rakibinizin size saldırı yapmadığı bir anda konuşlandırabilirseniz onu korumak için vaktiniz olacak. Çok canı olan ve güçlü hasar veren P.E.K.K.A. kuleye ulaştığı takdirde kuleyi yıkması çok kısa bir süre alacak. Onu Dev destesinde koruduğumuz gibi korumaya ve ilerletmeye çalışacağız. P.E.K.K.A.'nın en savunmasız olduğu kartlar; İskelet Ordusu, Minyon Sürüsü, Savunma Kuleleri, ve ilerleyen seviyelerde Goblin Çetesi gibi kartlardır. Bunlara karşı P.E.K.K.A.'yı savunmayı başarabilirsek savaşta üstün taraf olabiliriz.

Bu desteleri tercih ettiğiniz takdirde savaşta bol şans diliyoruz. İlerleyen zamanlarda sonraki arenalar için deste önerilerimiz devam edecektir. Keyifli oyunlar dileriz. 

(Diğer arenalarda önerilen Clash Royale desteleri ve diğer Clash Royale haberleri için tıklayın.)

Etiketler: clash royale savaş destesi, savaş destesi önerileri, clash royale 5. arena deste

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap