Clash Royale 7. Arena Deste Önerisi


Teknonce > Oyun > Clash Royale 7. Arena Deste Önerisi
Clash Royale 7. Arena Deste Önerisi

Clash Royale rehberimize oyunun başından bu yana sıralanan arenalar için savaş destesi önerileri ekledik. Şimdi 7. arenaya ulaşan takipçilerimiz için iki yeni savaş destesi önerisiyle serimize devam ediyoruz. 

Clash Royale bilindiği üzere bir çok kullanıcı tarafından zevkle oynanmaya devam ediyor. Bu oyunun stratejik yönünün ağır basması sebebiyle zaman zaman zorlanabiliyoruz. Mevcut stratejimizi güncelleme ve savaşları kazanabilmek için kartlarımızı tam bir uyum içinde kullanma ihtiyacı hissediyoruz. Genel olarak size yardımcı olabilecek veya yeni stratejiler oluşturmanıza ilham kaynağı olabilecek iki savaş destesi önerisi sunacağız.7. Arenaya erişmiş bir oyuncu için işler artık biraz daha ciddileşmeye başlamış demektir. Çünkü karşınıza kart seviyeleri yüksek veya yüksek kupalardan düşmüş oyuncuların çıkma ihtimali artmış durumda. Bu durum da savaşta başarılı olmanızı biraz zorlaştırıyor. Bunun için siz de başarılı bir strateji oluşturmalı ve klanınızdan kart isteklerinde bulunarak kartlarınızın seviyesini yükseltmelisiniz. Bu durumun altını çizelim çünkü stratejiniz ne kadar iyi olursa olsun kartlarınızın seviyesi düşükse başarılı olma ihtimaliniz düşecektir. Bu yüzden kartlarınızın seviyesini geliştirmeye özen gösteriniz.

Sizin için hazırladığımız destelerimiz şu şekilde: 3.8 Ortalamalı Dev Destesi, 3.4 Ortalamalı Atak Destesi.

Dev Destesi

Temel mantığın yine Devi koruyarak rakip kuleye hasar vermesi için ulaştırmak olan bu destemizde farklı bir strateji izleyerek Goblin Fıçısı ve Domuz Binicisini beklenmedik anlarda konuşlandırıp iki kulvarlı saldırılar yapabilir veya Devin arkasından göndererek saldırınızı savunması zor bir hale getirebilirsiniz.

(8. ve 9. arenalar deste önerisi için tıklayın.)

Atak Destesi

En iyi savunma ataktır! İksir ortalaması diğerlerine nazaran biraz daha düşük olan bu deste rakibi sürekli rahatsız edecek şekilde kullanılabilir ve size karşı kullanacağı yüksek iksirli stratejileri en iyi şekilde engelleyebilir. Binici ve Goblin Fıçısının beraber kullanımı aynı zamanda düşük iksirli kartlarla desteklenmesi veya onların arkalarından yollanması savunması güç saldılar yapmanızı sağlayacaktır.

Bu desteleri temele alıp kendiniz de mevcut kartlarınızdan ekleme yaparak geliştirebilirsiniz. Efsanevi kartlarınızı bu destelerdeki benzer içerikli kartların yerine kullanıp savaş destenizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Unutmayın ki özgün stratejiniz sizi savaşta başarılı kılacaktır.

Tekrar önem vermeniz gereken bir konuyu hatırlatma ihtiyacı duyuyoruz ki bu da kartlarınızın seviyelerini geliştirmek. Oyun içinde ne kadar aktif olursanız ve klanınızdan ne kadar fazla kart isteğinde bulunur ve bağış yaparsanız kartlarınızın seviyelerini o kadar yükseltebilir ve savaşlarda başarılı olabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Diğer Clash Royale haberleri, diğer arenaların deste önerileri için tıklayın.

Etiketler: clash royale, clash royale deste önerisi, clash royale 7. arena, clash royale kraliyet arenası, savaş destesi önerisi

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap