Clash Royale 8. ve 9. Arenalara Erişmek İçin Savaş Destesi


Teknonce > Oyun > Clash Royale 8. ve 9. Arenalara Erişmek İçin Savaş Destesi
Clash Royale 8. ve 9. Arenalara Erişmek İçin Savaş Destesi

Clash Royale'de 8. ve 9. arenalara çıkmakta zorlanıyorsanız ihtiyacınız olan savaş destesi önerisi burada! Savaştan kopmayın, destenizi düzenleyin ve kaldığınız yerden mücadeleye devam edin.

Oyunun başından itibaren bir sonraki arenalara erişmeniz ve yükselişinize devam etmeniz için gerekli deste önerilerini yapmaya çalışıyoruz. Şimdi de sizi 8 ve 9. arenalara ulaştıracak bir savaş destesi önerisi ile karşınızdayız. (Diğer arenalarda önerilen Clash Royale desteleri ve diğer Clash Royale haberleri için tıklayın.)Bundan önce oyundaki son gelişmelerle ilgili birkaç hatırlatma yapmak istiyoruz. Clash Royale Forumları ve Stats Royale sitesinden takip edebileceğiniz bilgiler doğrultusunda oyundaki kartların güçleri ile ilgili düzenlemelerden haberdar olabilirsiniz. Yakın zamanda Gece Cadısı, Buz Büyücüsü, X Yayı gibi kartların özelliklerinde yapılan güncellemeler ileri seviyelerdeki oyuncular için savaş destesi oluşturmakta önemli olabilir. Bunlarla ilgili bilgileri dikkate alıp değerlendirmelerinizi yapmanızı öneriyoruz.

Gelelim savaş destesi önerimize: Kraliyet Arenası, Kraliyet Devi.

Kraliyet Devi menzilli top vuruşuna ve yüksek cana sahip bir kart. iksir bakımından Dev'e göre 1 iksir puanı fazla ancak yaptığı işler bakımından Dev kadar yararlı. Bu destenin kullanım şekli doğru savunma ardından Kraliyet Dev'ini konuşlandırmak ve onu koruyarak rakip kuleye atak yapmasını sağlamak. Destedeki Büyücü ve Cadı gibi menzilli ve alan vuruşlu kartlarla Kraliyet Dev'ini korumayı amaçlamalı ve hayatta kalmasını sağlayarak rakip kuleyi yıkmalısınız.

Kraliyet Dev'ini korumanız gereken önemli anti kartlar ise yüksek hasar puanlı kartlardır. Örneğin Mini Pekka, Oduncu vs. Bunun için de destedeki Şövalye kartını yem olarak kullanabilirsiniz veya gelişmişlik düzeyine göre siz Mini Pekka, Oduncu, Barbarlar vs. gibi yakın vuruşlu kartlarla Kraliyet Dev'ini destekleyebilirsiniz.

Aynı zamanda rakip kulesi Kraliyet Dev'ine saldırırken Goblin Fıçısı, Madenci gibi kartlarla rakibi zor durumda bırakacak saldırılar yapabilirsiniz.

Bu savaş destesini tercih edecek veya kendi stratejisiyle düzenleyecek arkadaşlara bol şans diliyoruz. Kartlarınızın seviyelerinin yüksek olması başarı şansınızı arttıracaktır. Klanınızdan kart istemeyi ve bağış yapmayı unutmayın.

Diğer arenalarda önerilen Clash Royale desteleri ve diğer Clash Royale haberleri için tıklayın.

Etiketler: clash royale 8 arena deste, clash royale 8 arenaya çıkma destesi, clash royale 8. arena kart, clash royale 8 arena savaş destesi, clash royale 8 arena deste önerisi

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap