Clash Royale Oyun Hilesi Var Mı?


Teknonce > Oyun > Clash Royale Oyun Hilesi Var Mı?
Clash Royale Oyun Hilesi Var Mı?

Clash Royale oyuncularının bazılarının sıklıkla cevabını aradığı sorulardan biri de Clash Royale 2019 hilelerinin var olup olmadığı.

Bildiğiniz gibi eskiden beri birçok oyun hileli modda oynanabiliyor. Dünya devi şirketlerin bile oyunlarında (Gta serisi hileleri, Counter Strike hileleri vs.) birçok oyun hilesi kullanılabiliyor. Ancak çevrimiçi ve çok oyunculu şekilde oynanan oyunlarda durum biraz daha farklı.Her şeyden önce söylememiz gerekir ki bu gibi oyunlarda şirket tarafından yayınlanan ya da kullanılmasına izin verilen hileler yoktur. Bununla birlikte bu oyunlarda hile kullanmak ve kaçak yazılımlarla hile üretmek yasal olarak da başınızı ağrıtacaktır. 

Bunun en belirgin örneği bu yıl içinde Wolfteam'e hile yazılımı üreten ve yayınlayan gruplara karşı görüldü. İzmir Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesi’nde görülen davada Wolfteam hilesi kullanan bir oyuncuya 6 ay hapis cezası verilirken, hileleri yayınlayan üç siteye de ayrı ayrı 205 bin lira para cezası kesildi. Çevrimdışı oyunlarda şirketler izin verdiği sürece oyun hilesi yapılabiliyor. Ancak çevrimiçi ve çok oyunculu serverlar barındıran oyunlarda hile yapılmasına ve kaçak yazılım kullanılmasına izin verilmiyor. 

Ancak arama motorlarında arattığınızda bazı sitelerde Clash Royale hilesi, Wolfteam hilesi, Clash of Clans hilesi, yeşil taş hilesi gibi bazı yazılımlar bulunuyor. Bunların birçoğunun virüslü dosyalar olduğunu söylememize bile gerek yok. Bazıları da gerçekten çalışıyor olsa bile bu oyun hilelerini ve yazılımları kullanmanız hem oyun kurallarına hem de yasalara aykırıdır. Oyun ekibi tarafından hile yaptığınız farkedilirse belki yıllardır verdiğiniz emekler ceza almanız, banlanmanızla sonuçlanacak ve boşa gidecektir. Bunun haricinde, yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu hileleri kullanmanız mahkemelik olmanızla bile sonuçlanabilir.

Oyunculara tavsiyemiz, bu gibi oyunlarda hile yapılmamasıdır. Zaten hilesini aradığınız eylemleri oyun içerisinde mutlaka farklı şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, oyunda tecrübeli oyunculala bir şekilde iletişim kurmak ya da internette ilgili oyunla ilgili tüyo ve taktikler bulup okumaktır. Bu yolla hem oyun kuralları içinde banlanma korkunuz olmadan oynayacak, hem de hızlı bir şekilde amacınıza ulaşacaksınız.

Dolayısıyla açıkça söylememiz gerekir ki Clash Royale'de hile yazılımları kullanmak, oyun kuralları ve yasalara aykırıdır. Kullanmanız halinde hiç beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 

Sitemizde Clash Royale ve Clash of Clans ile ilgili çeşitli tüyo ve ipuçlarını bulabilirsiniz. İlgili haberleri görmek için bağlantılara tıklayınız.

Keyifli oyunlar dileriz.

Etiketler: oyun hile, wolfteam hile,clash royale hile 2019, clash of clans hilesi

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(3)

 1. Berk Mahmud
  11.02.2019 00:14

  Çok güzel

  Çınar egemen piner
  26.11.2018 16:50

  Çok Çok guzel

  Arda
  29.07.2018 13:16

  10000 taş ver

Yorum Yap