Digitürk Yayınları Neden Kesildi? Digitürk Üyelik Giriş


Teknonce > Teknoloji > Digitürk Yayınları Neden Kesildi? Digitürk Üyelik Giriş
Digitürk Yayınları Neden Kesildi? Digitürk Üyelik Giriş

Sabahtan bu yana sorun yaşanan Digitürk üyelik yayınları neden kesildi? Digitürk üyeleri nasıl giriş yapabilecek? Digitürk yayın sorunu düzelecek mi?

Digitürk Yayınları Neden Kesildi? Digitürk Üyelik Giriş

Digitürk üyeleri sabahtan bu yana bu soruların cevaplarını arıyor. Digitürk yayınları neden kesildi? Digitürk yayınlarındaki sorun ne zaman giderilecek? Digitürk üyeleri istedikleri kanallara neden giremiyor ve nasıl girebilir?Digitürk kullanıcıları sabahtan bu yana yayınlarda sorun yaşıyor. Sosyal medya ve şikayet hatlarında rahatsızlıklarını dillendiren kullanıcılar bir yandan da sorunun ne zaman düzeltileceğini merak ediyor. Digitürk müşteri hizmetlerini aradıklarını ancak konuyla alakalı bir muhatap bulamadığını dillendiren Digitürk üyeleri, Twitter başta olmak üzere birçok sosyal medya mecrasında sorunla alakalı bir cevap arayıp şikayetlerini dile getirdi. 

Şu anda ise konu sosyal medyada gündemdeki yerini hala koruyor. 

Digitürk yetkilileri ise müşteri hizmetlerine gelen şikayetleri yanıtsız bırakırken sosyal medya hesabından bir açıklama yapsa da Digitürk üyelerinin rahatsızlığını dindirmeyi başaramadı. Müşteri hizmetlerine ulaşamamaktan dolayı da rahatsız olan Digitürk kullanıcılarından bazıları yaşanan sorunlardan dolayı üyeliklerini iptal ettireceğini bile söyledi. 

Sorunun teknik bir durumdan kaynaklandığını açıklayan Digitürk yetkilileri, başka bir açıklamada bulunmazken; güç ünitelerin bulunduğu kata su bastığı iddia edildi. Digitürk'teki yayın sorununun giderilmesiyle ilgili çalışmalar devam ederken, sorunun tam olarak ne zaman çözülebileceğine dair bir bilgiye ulaşılamadı. 

Digitürk üyelerinin, Digitürk kanallarında yaşadıkları bu sorunun en geç bugün akşam saatlerine kadar giderilmesi bekleniyor.

Etiketler: digitürk sorun, digitürk yayın kesildi, digitürk giriş, digitürk yayın sorunu

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap