DİRT Rally Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu


Teknonce > Oyun > DİRT Rally Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu
DİRT Rally Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu

Humble Bundle, bugün bir oyunu daha kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaya başladı. Humble Bundle kısa süreliğine DİRT Rally oyununu ücretsiz olarak kullanıcılara sunacakHumble Bundle'da DİRT Rally ne zamana kadar ücretsiz? DİRT Rally Humble Bundle'dan ücretsiz olarak nasıl indirilir?

Daha önce 130 TL fiyatı olan Amnesia (İlgili haber için tıklayın.), 41 TL fiyatı olan Layers of Fear (İlgili haber için tıklayın.) ve yaklaşık 100 TL fiyatı olan Spec Ops: The Line (İlgili haber için tıklayın.) oyunları Humble Bundle tarafından kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmıştı.Humble Bundle bugün oyuncularına bir sürpriz daha yaparak 61 TL fiyat etiketine sahip olan DİRT Rally oyununu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunmaya başladı. 1 Eylül'e kadar ücretsiz olarak sunulacak olan oyunu indirebilmek için ihtiyacınız olan tek şey bir Humble Bundle hesabı... Windows, PlayStation 4, Xbox One, Linux ve Mac OS platformlarında çalışan oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak için sırasıyla aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmelisiniz.

- İlk yapmanız gereken Humble Bundle'ın resmi web sitesine girerek bir hesap oluşturmak ve oluşturduğunuz bu hesapla oturum açmak.

- Humble Bundle'ın resmi sitesinde DİRT Rally sayfasını bulun.

- DİRT Rally sayfasında bulunan "GET THE GAME" düğmesine daha sonra ise "GET IT NOW" düğmesine basarak Humble Bundle ve Steam hesabınızı birbirine bağlayın.

-Hesabınız bağlandıktan sonra hesabınızda kayıtlı olan mail adresine bir mail gönderilecektir. Gelen mailde "Reedem Now" seçeneğine tıklayın ve açılan sayfanın en altına gidin.

-Sayfanın alt kısımlarında ye ralan "Reveal Your Steam Key" butonuna tıklayarak oyun kodunuzu alın. Bu kod, DİRT Rally oyununu Steam üzerinden aktif etmenizi sağlıyor.

-Daha sonra kodun hemen sağ tarafında bulunan "Reedem" butonuna tıklayarak oyunu aktifleştireceğiniz Steam sayfasına gitmeniz gerekiyor. 

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdikten sonra DİRT Rally oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan DİRT Rally oyunu, 7 Aralık 2015 yılında piyasaya sunulmuş. DİRT Rally; Codemasters, Feral Interactive, Codemasters Racing Studio ortaklığında Ego oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir.

Oyunun 1 Eylül'e kadar ücretsiz olacağını tekrar hatırlatarak, keyifli oyunlar diliyoruz.

Etiketler: humble bundle, humble bundle ücretsiz oyun, humble bundle dirt rally, humble bundle free

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap