En İyi Chrome Eklentileri


Teknonce > Bilgisayar > En İyi Chrome Eklentileri
En İyi  Chrome Eklentileri

Google, Chrome'u daha işlevsel hale getirebilmek için binlerce eklenti sunuyor. İşinize yarayabileceğini düşündüğümüz 5 Chrome eklentisini sizler için derledik.


Eklentileri kurabilmek için Chrome Web Mağazasına girmelisiniz. Chrome Web Mağazasına girdikten sonra herhangi bir öğeye tıkladığınızda karşınıza eklenti detaylarının ve Chrome'a ekle düğmesinin olduğu bir sayfa açılacaktır. Düğmeye bastığınız zaman otomatik kurulum başlamış olur. Chrome Web Mağazasına buradan erişebilirsiniz.

Google KeepBir not alma eklentisi olan Google Keep, çevrimdışı çalışabilme özelliğine sahip. Bir web sitesinde gezinirken hoşunuza giden sayfa, söz ya da resim gibi öğeleri Google Keep'a ekleyebilirsiniz. Ayrıca gmail hesabınızla oturum açtığınız tüm cihazlardan Google Keep'a erişebilirsiniz. Google Keep, 46 dil seçeneği sunuyor.


Screencatify - Screen Video Recorder

Adından da anlaşılacağı üzere ekranınızda yaptığınız işlemleri video olarak kaydedebilmenizi sağlıyor. Sadece İngilizce dil seçeneği sunan eklenti, 6,5 milyon Chrome kullanıcısı tarafından kullanılıyor. 2017 yılı itibariyle kaydedilen ekran görüntülerinin uzunluğu 2,2 milyon saat...

Google Mail Checker

Gmail hesabınızın gelen kutusundaki okunmamış mesajların sayısını görüntüleyen bu eklenti, arama çubuğunun hemen sağına eklenir. 41 dil seçeneği sunan eklenti, üzerine tıklandığında gelen kutunuzu açar.

Speedtest by Ookla

Bu eklenti sayesinde, internetinizin indirme ve yükleme hızlarını kolaylıkla ölçebilirsiniz. Eklentiyi kurduğunuzda arama çubuğunun sağ tarafına eklenen simgeye tıklayarak hız testini başlatabilirsiniz.


Calculator for Chrome - Hesap Makinesi

Bir hesap makinesi eklentisi olan, calculator for chrome sayesinde tarayıcınız üzerinde matematiksel işlemler yapabilirsiniz. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip bu eklenti sayesinde üs alma, karekök alma, kosinüs-sinüs-tanjant gibi karmaşık işlemleri de rahatlıkla yapabilirsiniz.


Chrome Eklenti Kaldırma

Kullandığınız eklentileri kaldırmakta, Chrome'a eklenti eklemek kadar kolay. Eklediğiniz herhangi bir eklentiye farenin sağ tuşuyla tıklayarak "Chrome'dan Kaldır" seçeneğini seçmeniz yeterli. Ayrıca Chrome eklentileri nerede diye aramanıza gerek yok çünkü tüm eklentiler arama çubuğunuzun sağ tarafına eklenir.

Etiketler: en iyi chrome eklentileri, chrome eklentiler nerede, chrome eklenti kaldırma

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap