En İyi Youtuber Enes Batur Oldu!


Teknonce > Teknoloji > En İyi Youtuber Enes Batur Oldu!
En İyi Youtuber Enes Batur Oldu!

Bu yıl düzenlenen Altın Kelebek'te en iyi Youtuber ve İnstagrammer ödülü, NDNG kanalının sahibi Enes Batur'a verildi. İşte ayrıntılar...

44. Altın Kelebek ödülleri dün akşam yapılan törenle sahiplerine verildi. Sunuculuğunu Ayça Ayşin Turan ve Cem Davran‘ın yaptığı ödül töreninde farklı birçok kategoride ödüller sahiplerine dağıtıldı. Bu yıl ise Altın Kelebekte bir ilk yaşandı. Şimdiye kadar ödül verilmeyen bir alanda ilk kez ödül verildi. Yeni oylamaya açılan “En İyi YouTuber/Instagrammer” alanında adaylardan Enes Batur, ödülün sahibi olmaya layık görüldü.Enes Batur Ödülünü Şeyma Subaşı’dan Aldı!

Aralarında KafalarDanla BiliçOrkun IşıtmakRuhi Çenet gibi isimlerinde bulunduğu En iyi Youtuber ödülünü Enes Batur'a, Şeyma Subaşı verdi. Enes Batur’un kişisel YouTube NDNG kanalı 5 milyondan fazla aboneye sahip.

Enes Batur Kimdir?

9 Nisan 1998'de dünyaya gelen Youtuber'ın tam ismi Enes Batur Sungurtekin’dir. Genel olarak oyun videoları çekerek YouTube yayınlarına başlayan Enes Batur, burada elde etmeyi başardığı geniş takipçi kitlesi sayesinde çektiği videoları milyonlarca insana ulaştırmayı başarmıştır. Enes Batur, şu anda Türkiye’nin en büyük kişisel YouTube kanalına sahip . Buradan kazandıklarıyla da bir film projesine başlayan Batur'un aldığı bu ödül sayesinde Youtube'da takipçi kitlesini daha da genişletmesi bekleniyor.

Bizler de Teknonce ailesi olarak Enes Batur'un bu başarısını tebrik ediyoruz.

Etiketler: altın kelebek ödülleri, en iyi youtuber, ndng, youtube, en iyi youtuber enes batur kimdir

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap