E Ticaret Sitesi Marcafoni Kapanıyor


Teknonce > Teknoloji > E Ticaret Sitesi Marcafoni Kapanıyor
E Ticaret Sitesi Marcafoni Kapanıyor

İnternet sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayan Markafoni 30 Haziran itibariyle kapanacağını duyurdu. Peki Markafoni neden kapanıyor?

2008 yılından beri Türkiye'de de faaliyet gösteren ve Dünya çapında milyonlarca müşterisi olan Marcafoni, bu ayın sonunda kapanacağını bildirdi. Aksesuar, giyim, kozmetik ve ev tekstili alanlarında sahip olduğu binlerce ürünle kullanıcılarına hizmet sunan Markafoni, kapanış haberini bir ay öncesinden duyurmuş oldu. Yapılan açıklamada şu an için siparişlerin devam ettiği ve kapanışa kadar da sipariş ve alımlarda herhangi bir sorun yaşanmayacağı bildirildi. Sitedeki açıklama aşağıdaki görselde göründüğü gibidir.

Kararın alınmasında hangi durumların etkili olduğuna dair herhangi bir açıklamada bulunmayan şirketin gelişen piyasa koşullarına ayak uyduramadığı söylentileri de ortaya çıkmaya başladı. Ancak sebebin gerçekte ne olduğu bilinmiyor. İlerleyen zamanlarda biz de aynı sizler gibi öğrenmeyi umuyoruz.

Etiketler: markafoni neden kapanıyor, markafoni kapanıyor, markafoni kozmetik, markafoni aksesuar, markafoni giyim, markafoni ev tekstili, markafoni sipariş,

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap