Galaxy S8 Rekora Koşuyor


Teknonce > Teknoloji > Galaxy S8 Rekora Koşuyor
Galaxy S8 Rekora Koşuyor

Kısa bir süre önce tanıtımı gerçekleştirilen ve ön satışına başlanan Galaxy S8 satış rekorları kırıyor. Samsung ön siparişlerdeki satış rakamlarını açıklandı.

Çıktığı günden beri hakkında çok konuşulan ve çeşitli sorunlarla gündeme gelen Galaxy S8 ve S8 plus telefonları, Samsung'un yaşadığı tüm talihsizliklere rağmen rekor kırıyor. Note 7 ile kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan Samsung'un yeni amiral gemisi S8'in piyasalar tarafından nasıl karşılanacağı merak konusuydu. S8 ile ilgili çıkan olumsuz haberlere ve çeşitli sorunların şirket tarafından bile kabul edilmesine rağmen Samsung'un yeni amiral gemisi teknoloji severler tarafından oldukça ilgi görüyor. Ürün, sadece geçtiğimiz Cumartesi günü Güney Kore'de yaklaşık 22.000 adet sattı. Dünya genelinde ön siparişlerin toplam sayısının ise 1 milyonu geçtiğini duyuran şirket yetkilileri durumdan bir hayli memnun. Ürünün tüm dünya piyasalarında mağazalara da düşmesiyle bu rakamın kendini hızla katlayacağına da emin olabiliriz. 

Samsung Galaxy S8, geçtiğimiz hafta kırmızı ekran sorunu ve telefonun kendi kendine yeniden başladığı iddialarıyla bir anda gündeme oturmuştu. Samsung, kırmızı ekran sorunuyla ilgili bir güncelleme yayınlama sözü vermiş ve yine geçtiğimiz hafta güncellemeyi yayınlamıştı. Güncellemeyi yükleyen kullanıcılardan şimdiye kadar herhangi bir şikayet de gelmiş değil. Anlaşılan o ki, Galaxy S8 ve S8 Plus'ın teknolojik anlamda sunduğu yenilikler, teknoloji severler tarafından bir hayli merak ediliyor. 

İlerleyen zamanlarda şirket tarafından satış rakamları güncellendikçe, biz de bunları sizlere iletmeye devam edeceğiz.

Kaynak: http://english.yonhapnews.co.kr/business/2017/04/30/0502000000AEN20170430003300320.html

Etiketler: samsung galaxy s8 satışları, samsung galaxy s8 ne kadar sattı, samsung galaxy s8 ön sipariş, samsung galay s8 ekran sorunu

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap