Galaxy S8 ve S8 Plus Fiyatları Düşürüldü!


Teknonce > Teknoloji > Galaxy S8 ve S8 Plus Fiyatları Düşürüldü!
Galaxy S8 ve S8 Plus Fiyatları Düşürüldü!

Türkiye'de Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus ürünlerinin fiyatları düşürüldü. İşte yeni fiyatlar...

Ülkemizde resmi satışına bugün başlanan S8 ve S8 Plus fiyatlarında önemli sayılabilecek bir indirim yapıldı. İlk açıklanan rakamlara göre Galaxy S8 4.399 TL, Galaxy S8 Plus ise 4.999 TL'de satışa sunulmuştu. Lansmanda açıklanan rakamlar ise teknoloji severler tarafından hoş karşılanmamıştı. Bugün yeni bir açıklamayla bu fiyatlar Galaxy S8 için 400 TL, Galaxy S8 Plus içinse 500 TL aşağı çekildi. Buna göre Galaxy S8 3.999, Galaxy S8 Plus ise 4.499 TL olarak güncellendi.Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz günlerde Galaxy S8 ve S8 Plus'ın ekran renkleriyle ilgili bir söylenti başlamış ve sosyal medyada kullanıcılar telefon ekranının sorunlu olduğunu yazmışlardı. Bununla ilgili de görseller bile paylaşılmıştı. (İlgili haberimiz için tıklayınız: https://www.teknonce.com/samsunggalaksis8ekranisorunlumu.html)

Ancak sonradan Samsung yetkilileri sorunla ilgili bir açıklama yapmış ve güncel bir yazılımın yakın zamanda telefonlara gönderileceğini duyurmuştu. Yapılan indirimde bu söylentilerin bir etkisinin olup olmadığını henüz bilemiyoruz. Ancak kullanıcıların önceki fiyatlara yönelik tepkileri bile Samsung'a bu kararı aldırmaya yetmiş olabilir. Çünkü kamuoyunda ciddi bir kesim, fiyatların yüksekliğinden yakınmıştı.

İndirimle ilgili bir başka sorun ise telefonu ön siparişle alanların durumu. Bu kişiler ön siparişlerini eski fiyatlardan verdiler. Bu konuya dair de henüz elimize herhangi bir bilgi ulaşmış değil. 

Her ne olursa olsun, bu yeni indirim kamuoyu tarafından memnuniyetle karşılanmış gibi görünüyor. 

Etiketler: galaxy s8 fiyatları, galaxy s8 plus fiyatları, galaxy s8 fiyatları düşürüldü, galaxy s8 plus fiyatları düşürüldü

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap