Gaming İstanbul 2018 Ne Zaman Bitecek ve Nerededir?


Teknonce > Oyun > Gaming İstanbul 2018 Ne Zaman Bitecek ve Nerededir?
Gaming İstanbul 2018 Ne Zaman Bitecek ve Nerededir?

Oyun tutkunlarının uzun süredir beklediği Gaming İstanbul (Gist) 2018 sonunda başladı. Gaming İstanbul (Gist) nedir? Gaming İstanbul 2018 nerede? Gaming İstanbul 2018 ne zaman bitecek?

Gaming İstanbul (Gist) Nedir?

Gaming İstanbul, Türkiye’nin ilk global ölçekli dijital eğlence ve oyun fuarıdır. Yerli ve yabancı birçok oyun şirketinin oyunlarını tanıttığı bu fuar, üç yıl önce başladı ve her yıl düzenleniyor. Birçok oyun tutkunu, yılda sadece bir kez kapılarını açan fuarı ziyaret ediyor. Çeşitli etkinlik ve yarışmaların da düzenlendiği fuarda yıllardır en çok ilgiyi, oyun tanıtımları ve düzenlenen turnuvalar görüyor. Düzenlenen turnuvalarda ise oyuncular, oyun bilgilerini gösterip birinciliği alabilmek için kıyasıya yarışıyor. Gaming İstanbul her sene belirlenen kongre merkezlerinde düzenleniyor.

Gaming İstanbul (Gist) 2018 Nerede? Harbiye İstanbul Kongre Merkezi Nerede ve Nasıl Gidilir?Gaming İstanbul (Gist) 2018, bu yıl Harbiye İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenleniyor. Şişli'ye bağlı Harbiye mahallesinde Darülbedai Caddesi üzerinde bulunan Harbiye İstanbul Kongre Merkezi No:3 olarak geçiyor. İstanbul Kongre Merkezi'ne gitmek isteyen oyun severler için bu bölgeye ulaşım oldukça kolay bir şekilde sağlanabiliyor.

Gaming İstanbul (Gist) 2018 Ne Zaman Bitecek?

Bugün başlayan Gaming İstanbul 2018 etkinlikleri toplam dört gün sürecek. Yani 4 Şubat 2018 Gaming İstanbul'un bitiş tarihi.

Dört gün boyunca ziyaretçiler için birçok etkinlik düzenlenecek. Bunlar arasında en çok beklenen etkinliklerden biri de Ubisoft'un merakla beklenen oyunu Far Cry 5 etkinliği. Bu etkinlikte Ubisoft, Far Cry 5'i ilk kez kullanıcıların beğenisine sunacak. Bununla birlikte Ubisoft, 3-4 Şubat tarihlerinde düzenleyeceği ödüllü Rainbow Six Siege turnuvasıyla oyun tutkunlarını kendi standına çekecek.

Fuara birçok oyun firması yoğun ilgi gösteriyor. Fuara katılacağı açıklanan firmaların listesi şu şekilde: Ubisoft, Xbox, Vestel, Play Station, Beluga Global, Xdrive, Pearl Abyss, ByNoGame, Param, Epin, Monster Energy, Redbull, Papara, Game Satış, Adore Mobilya, Seti Medya, Ewaapro, Oyungezer, Proud Dinasours, GearBest, Codemodeon, Binary Games, Zocco’s, OverGame, Zeren’s Universe, Appodeal, QP bilişim, Admost, TCA, Portable Marketing ve Rising Tech.

10.000 TL ödüllü Cosplay yarışmasının da düzenleneceği Gaming İstanbul 2018 oyun fuarında oyun sektöründen birçok uzman ve oyun geliştiricisi de orada hazır bulunacak. Fuar, geçen yıllarda olduğu gibi, bu yıl da büyük ilgi göreceğe benziyor.

Etiketler: gaming istanbul nedir, gaming istanbul 2018 nerede, gaming istanbul 2018 nasıl gidilir, gaming istanbul 2018 ne zaman bitecek, gist 2018

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap