Gaming İstanbul Açıldı


Teknonce > Oyun > Gaming İstanbul Açıldı
Gaming İstanbul Açıldı

Oyun tutkunları tarafından uzun zamandır beklenen Gaming İstanbul Fuarı bu sabah açıldı.

Her alandan oyuncuların ve oyun severlerin gün içinde akın ettiği fuar 2 Şubat ile 5 Şubat arasında ziyaretçilere açık olacak. Birçok etkinliğe sahne olacak fuar 120 bin liralık ödüllü oyuna da ev sahipliği yapacak. Gaming İstanbul Bilet Fiyatları

Fuar ziyaretçilerine üç farklı bilet seçeneği sunuyor. Kombine ziyaretçiler dört gün boyunca fuarı ziyaret edebilecek. Tek kişi tarafından kullanılabilen kombine biletin satış fiyatı 40 lira. Hafta içi günlük ziyaretçi bilet bedeli 10 lira olan fuar hafta içi bir gün ziyaret seçeneği sunuyor. Hafta sonu günlük ziyaretçi bedeli ise 15 lira olarak belirlenen fuar Şişli'deki İstanbul Kongre Merkezi'de misafirlerini bekliyor.

Cuma ve cumartesi günleri sabah 10.00 ile akşam 20.00, pazar günü ise sabah 10.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında hizmet gösterecek olan fuar bugün (2 Şubat Perşembe) saat 19.00'a kadar kapılarını ziyaretçilere açık tutacak.     

Tencent firmasının Strike of Kings oyununun lansmanının da yapılacağı fuar 120 bin lira ödüllü oyununu da tanıtım sırasında gerçekleştirecek. 

Etiketler: gaming istanbul 2017, gaming istanbul bilet fiyatları, Strike of Kings

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap