GNÇYTNK 2020 Başvuruları Başladı!


Teknonce > Teknoloji > GNÇYTNK 2020 Başvuruları Başladı!
GNÇYTNK 2020 Başvuruları Başladı!

Turkcell'in işe alım programı GNÇYTNK 2020 başvuruları başladı. Başvuru süresi ne zaman sona erecek? Başvuru şartları nelerdir? İşte ayrıntılar...

"Hayallerin Turkcel'le Gelecek!" sloganıyla 1 Ocak tarihinde başlatılan GNÇYTNK 2020 başvuruları, 29 Şubat tarihinde sona erecek. Üniversite son sınıf öğrencileri veya yeni mezun, 27 yaşını geçmemiş gençlere fırsatların sunulduğu, kariyer koçluğu sağlayan programı başarıyla tamamlayanlar, Turkcell’in çeşitli departmanlarında çalışma şansına sahip olacak. Yeni yeteneklerin işe alım sürecinde ise Turkcell’in insan kaynakları departmanında çalışan, önceki dönemin genç yetenekleri rol oynayacak.Başvuru sürecinin sona ermesinin ardından elemeyi geçen adaylar, mart ayından itibaren Genel yetenek ve İngilizce testlerine girecekler. Bu testlerde başarı sağlayan adaylar için önce videolu mülakat, nisan ayında ise insan kaynakları mülakatları gerçekleştirilecek. Tüm bu aşamaları başarıyla tamamlayan adaylar mayıs ayında kamplarda farklı departmanlardan eğitim alacak. İnsan kaynakları, hukuk, finans gibi genel başvuru kamplarının yanı sıra app, cloud, cyber, developer ve data camp gibi kamplara katılacak gençler, eğitimlerini teknoloji ve dijital dünyaya dair tüm detaylara hâkim olarak tamamlayacak. Turkcell, kamplarda öne çıkan gençlere iş teklifinde bulunacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

GNÇYTNK Programına katılabilmek için; Lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi, yeni mezun veya en fazla iki yıl iş deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen ve 27 yaşını aşmamış olma şartları bulunuyor. 

Yukarıdaki şartları sağlayan adaylar 29 Şubat 2020 tarihine kadar "kariyerim.turkcell.com.tr" adresinden başvuru yapabilirler. 

GNÇYTNK 2020 başvuruları için Turkcell İnsan Kaynakları İşveren Markası ekibi tarafından bir video hazırlandı. Turkcell’e geçen yıl katılan 30 genç yeteneğin rol aldığı videoda, Turkcell’deki iş yaşamı ve olanakları gerçek çalışanların gözünden tanıtıldı. Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan’ın da gençlere eşlik ettiği video sosyal medyada paylaşıldı. Hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler: gnçytnk 2020 başvuruları, gnçytnk 2020, gnçytnk başvuru şartları

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap