Google Pixel 2 Samsung Galaxy S8 ile Nasıl Yarışacak?


Teknonce > Teknoloji > Google Pixel 2 Samsung Galaxy S8 ile Nasıl Yarışacak?
Google Pixel 2 Samsung Galaxy S8 ile Nasıl Yarışacak?

Gelen haberlere göre Google Pixel 2 şimdiye kadarki en heyecan verici androidlerden biri olabilir!

 

Bir takım eleştirilere maruz kalsa da Google Pixel ile birlikte Google'ın piyasaya girişi oldukça etkileyici olmuştu. Samsung'un ise Note 7 ile yaşadığı talihsiz son hafızalarda güçlü bir yer edindi. Şimdi ise Google piyasaya Google Pixel 2'yi sunmaya hazırlanırken Samsung'un sırasında Galaxy S8 bulunuyor. Samsung'un yaşadığı son facia, daha önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi, bataryalardan kaynaklanıyordu. Yani sorun, güç kaynağıyla alakalıydı. Galaxy S8'de Samsung'un bu noktaya ciddi bir özen gösterdiği gelen haberler arasında! Note 7'deki başarısızlığın sebebi olan güç kaynağı Galaxy S8 ile bir avantaja dönüşebilir. Bununla birlikte S8'in gösterişli ve yepyeni bir tasarımla geleceği düşünülüyor. 

Samsung Galaxy S8 Android Rekabetinde Bir Dönüm Noktası mı Olacak?

Elbette bu söylentiler Google Pixel 2'nin de çalışanlarını zora düşürecek gibi. Birbirine yakın zamanlarda piyasaya sürülmeleri beklenen bu iki telefondan Samsung'un ciddi bir atak yapacağı düşünülürken Google'ın S8'in önüne geçmek için ciddi bir hamle yapması gerektiği ortada. Elimizde Google Pixel 2'ye dair çeşitli ipuçları olsa da esasında nasıl bir sürprizle karşılaşacağımızı şu an için kimse bilmiyor.

Ekim ayı başında piyasaya sürülmesi beklenen Google Pixel 2 için başta İntel olmak üzere birkaç işlemciyle daha testlerini sürdürmeye devam ediyor. Bununla birlikte geliştirilecek kameranın kullanıcıları ne kadar tatmin edeceği de ayrı bir merak konusu. Bununla birlikte Google'ın Pixel 2'yi birden fazla sürümle çıkaracağı da söylentiler arasında. 

Google Pixel'in eleştirildiği nokalardan biri de fiyatıydı. Avrupa'da 529 Euro gibi bir fiyatla kullanıcılara sunulmuştu. Google'ın yeni ürününde bu eleştirileri ne kadar dikkate alacağını da ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz.

Etiketler: google, google pixel, samsung galaxy s8,

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap