Honor MagicWatch 2 Türkiye'ye Geliyor!


Teknonce > Teknoloji > Honor MagicWatch 2 Türkiye'ye Geliyor!
Honor MagicWatch 2 Türkiye'ye Geliyor!

Honor'ın akıllı saati MagicWatch 2 yakında Türkiye'de satışa sunulacak. Honor MagicWatch 2 özellikleri nelerdir? Ayrıntılar haberimizde...

Geçtiğimiz aylarda Birleşik Krallık'ta 160 pound(yaklaşık 1250 TL) fiyat etiketiyle satışa sunulan Huawei'nin alt markası Honor tarafından üretilen MagicWatch 2, yakın bir zamanda Türkiye'de de satışa sunulacak. Şirket tarafından yapılan resmi açıklamada cihazın Türkiye'de satışa sunulacağı belirtildi fakat tarih verilmedi. Cihazın fiyatıyla ilgili de henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Honor MagicWatch 2 ÖzellikleriHonor MagicWatch 2'nin 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı gövde boyutuna sahip iki versiyonu bulunuyor. 42 mm gövde boyutuna sahip versiyonda 390*390 çözünürlük oranına sahip 1.2 inç boyutunda AMOLED ekran bulunuyor. 46 mm gövde boyutuna sahip versiyonda ise 454*454 çözünürlük oranına sahip 1.39 inç AMOLED ekran yer alıyor. Kirin A1 yonga setinin kullanıldığı Honor MagicWatch 2'nin, iki versiyonunda da 4 GB dahili depolama bulunuyor. 42 mm'lik versiyonda 16 MB RAM yer alırken, 46 mm'lik versiyonda ise 32 MB RAM bulunuyor. 

Suya dayanıklı bir yapıya sahip olan cihazın gövde kısmı paslanmaz çelikten, kordon kısmı ise deri ve silikondan yapılmış. 42 mm gövde boyutuna sahip versiyon 178 mAh, 46 mm gövde boyutuna sahip versiyon ise 455 mAh bataryaya kapasitesine sahip. Cihaz, Android 4.4+ ve iOS 9.0+ işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla kullanılabiliyor.

Honor MagicWatch 2 ivmeölçer, jiroskop, kalp atış hızı sensörü, ortam ışığı sensörü, pusula, barometre ve altimetre sensörlerini içinde barındırıyor. Honor MagicWatch 2, bunların dışında alarm, çoklu spor modu, hız ölçer, kalori takibi, kronometre, mesafe ölçer, telefon araması, zamanlayıcı, Huawei TruSleep 2.0 ve Huawei TruSeen 3.0 özelliklerine sahip.

Ayrıca cihazın, özel tasarım kayışlar ve bu kayışlarla uyumlu temalara sahip olan Limited Edition isimli bir versiyonu bulunuyor. Bu versiyonun ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne kadar olduğu henüz bilinmiyor.

Etiketler: honor magicwatch2 özellikleri, honor magicwatch 2 türkiye, honor magicwatch 2 limited edition

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap