Humble Bundle'da Bu Sefer Amnesia Ücretsiz Oldu


Teknonce > Oyun > Humble Bundle'da Bu Sefer Amnesia Ücretsiz Oldu
Humble Bundle'da Bu Sefer Amnesia Ücretsiz Oldu

Sunduğu fırsatlarla sık sık gündeme gelen Humble Bundle'da bu sefer Amnesia ücretsiz olarak dağıtılıyor. Humble Bundle'da Amnesia ne zamana kadar ücretsiz? Amnesia Humble Bundle'dan ücretsiz olarak nasıl indirilir?

2010 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan Amnesia serisi Humble Bundle'da ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Bir süredir oyunculara ücretsiz ya da indirimli olarak oyun dağıtmasıyla adını duyuran oyun dağıtım şirketi Humble Bundle, normalde fiyatı 130 TL olan Amnesia'yı 48 saatliğine ücretsiz olarak indirmeye açacağını duyurdu. Siz de Amnesia'yı Humble Bundle'dan 48 saat içinde ücretsiz olarak Steam Kütüphanenize aktarabilirsiniz.2010 yılında ortaya çıkıp, kendisinden sonra yapılan birçok korku oyunu serisine ilham kaynağı olan Amnesia, Dark Descent ve A Machine for Pigs eklentisi ile sunuluyor. Özellikle korku oyunu sevenlere tavsiyemiz, bu fırsatı kaçırmayıp oyunu bir an önce Steam kütüphanelerine eklemeleri.

Humble Bundle 'da Ücretsiz Olan Amnesia Dark Descent'ın Konusu ve Oynanışı

Amnesia oyunu, korku oyunları serilerinin içinde oyuncuları belki de en çok çaresiz hissettiren oyunlardan birisi. Amnesia: Dark Descent, konusu gereği, oyuncuları canavarlar karşısında savunmasız olarak oyuna başlatıyor. Bundan dolayı da canavarlarla karşılaşılması halinde oyuncunun saklanması, saklanamıyorsa kaçması gerekiyor. 

Daniel isimli karakteri kontrol eden oyuncular geçmişi silinmiş şekilde bir kalede uyanır. Uyandıktan sonra önceden kendisine yazdığı bir not bulur. Kağıtta kendisinin bir amnesia iksiri içtiği ve peşinde olan bir gölge olduğu yazılıdır. Gölgenin amacı Daniel'i öldürmektir. Gölgenin durdurulmasının yolu ise, uyandığı kalede Inner Sanctum adlı odaya gidip Baron Alexander'ı öldürmesidir.

Oyunun bundan sonraki seyrine ilişkin ise bir şey yazmayı uygun bulmadık. Hikayenin bundan sonrasını keşfetmek, sizlerin oyunculuğuna kalmış. Humble Bundle'dan ücretsiz olarak Amnesia: Dark Descent'i indirip, hikayenin sürprizlerle dolu devamı ve sonunu siz keşfetmelisiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz. 

Etiketler: amnesia: dark descent, humble bundle amnesia, humble bundle ücretsiz amnesia

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap