Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri Açıklandı


Teknonce > Oyun > Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri Açıklandı
Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Crysis'in her seferinde merak uyandıran oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Bugün Crysis 'in yeni oyunu Hunt: Showdown'un sistem gereksinimleri açıklandı. Hunt: Showdown'un sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Anlaşılan o ki Crysis'in yeni oyunu Hunt: Showdown'u herkes oynayamayacak. Sistem gereksinimleri birçok kullanıcının cihazlarından yüksek olsa da, bu bize ayrı bir tüyo veriyor: Oyun görsel açıdan şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlar arasına girebilir! Zaten şirket, şimdiye kadar piyasaya sürdüğü oyunlarda da yüksek grafik kalitesiyle biliniyor. Crytek'in duyurduğu sistem gereksinimlerine göre 3.0 GHz'lik 6. nesil Intel i5 işlemci, 12 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 970 gerektiren Hunt: Showdown'ı alpha sürümünde deneyenler, çok iyi sistemlerde bile kasma problemi yaşadı. Hatta, Core i7 6700k işlemci ve GTX 1080 kullanan oyuncular bile oyunu akıcı bir şekilde oynamayı başaramadı.

Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel i5 – 3.0 GHz (6. Nesil)
RAM: 12 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
İşletim sistemi: Windows 10 64 bit

Açıklanan bu sistem gereksinimlerinden sonra kaç oyunsever bilgisayarını buna göre yeniden gözden geçirir bilinmez. Herhalde şirket, oyunu ilerleyen yıllarda üretilecek yeni bilgisayarlara göre tasarlayıp geleceğe yatırım yapma derdinde.

Etiketler: hunt: showdown sistem gereksinimleri, crytek

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap