İnstagram'dan Anneler Gününe Özel Çıkartmalar


Teknonce > Teknoloji > İnstagram'dan Anneler Gününe Özel Çıkartmalar
İnstagram'dan Anneler Gününe Özel Çıkartmalar

Bilindiği üzere instagram fotoğraf paylaşımı yapabildiğimiz bir sosyal paylaşım sitesidir. İnstagram, kullanıcıları için bu sefer de anneler günü sürprizi çıkardı..

Özel günler için çeşitli yenilikler çıkaran İnstagram'ın bu seferki sürprizi anneler gününe yönelik oldu. Önümüzdeki pazar günü anneler günü olarak kutlanacak ve birçok insan sosyal paylaşım sitelerinde günün anlamı ile ilgili paylaşımlarda bulunacak. İnstagram bunun için hikayeler bölümündeki çıkartmalara anneler gününe özel eklemeler yaptı. İnstagram daha önce de yeni yıl ve noel konseptli çıkartmalar eklemişti. Bu da gösteriyor ki instagram rakiplerinden geride kalmamak adına kendini sürekli güncel tutmaya çalışıyor.Hikaye Nasıl Eklenir?

İnstagram'da hikaye oluşturmak aslında çok basit. Anasayfanızda sol üst tarafta bulunan ve üzerinde hikayen yazan yuvarlak simgeye tıklamanız gerekiyor. Daha sonra en altta canlı,normal ve boomerang seçeneklerinden herhangi birini seçerek hikayenizi oluşturabilirsiniz. En çok kullanılan özelliklerden olan görselin üzerinde yazı yazacağınız bir hikaye için "normal" seçeneğini seçerek fotoğrafınızı çektikten sonra hikayenizi oluşturabilirsiniz.

 

Çıkartmalar Nasıl Eklenir ?

Hikayeniz için resim çektikten sonra karşınıza aşağıdaki ekran çıkacaktır.

Bu ekranda kalem simgesinin sol tarafında bulunan simgeye tıkladığınız takdirde karşınıza mevcut çıkartmalar gelecektir. İstediğiniz çıkartmanın üzerine tıkladığınızda ise fotoğrafınızın üzerine o çıkartma eklenmiş olur.

Anneler gününe özel olarak gelen çıkartmalar ise bunlardır. Sizlerde bu çıkartmaları kullanarak anneleriniz için güzel hikayeler oluşturabilirsiniz.

İnstagramın anneler günü için getirmiş olduğu bu çıkartmaları kaldırıp kaldırmayacağı henüz bilinmiyor. Ancak daha önce noel konseptli çıkartmaların şuanki mevcut çıkartmalar arasında olmaması anneler günü çıkartmalarının da pazar gününden sonra kaldırılacağı ihtimalini güçlendiriyor. İlerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Etiketler: instagram, instagram çıkartmalar, instagram hikayeler, instagram anneler günü

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap