Iphone 8'in Şekli Nasıl Olacak?


Teknonce > Teknoloji > Iphone 8'in Şekli Nasıl Olacak?
Iphone 8'in Şekli Nasıl Olacak?

IPhone 8'le ilgili sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Kullanıcılarının karşısına büyüleyici bir modelle çıkmayı hedefleyen Apple'dan IPhone 8'e dair sızıntılar akmaya devam ediyor. Bu sefer de yeni IPhone'un nasıl görüneceği sızdırıldı.

Hakkında spekülasyonlar başladığından beri kullanıcıların karşısına çıkan görsellerde de aşağı yukarı benzer bir tasarıma sahip olduğu görünen Apple'ın yeni amiral gemisi IPhone 8'in şekliyle ilgili en net sızıntı geldi.  iDropNews'in son raporunda ise IPhone 8'in ağırlığı ve boyutlarına ilişkin en net veriler gün yüzüne çıktı. Ortaya çıkan görsellerde IPhone 8  Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, IPhone 7 ve IPhone 7 Plus ile karşılaştırılıyor. IPhone 8'in ölçüleri IPhone 7 ve IPhone 7 Plus'ın arasında yer alıyor. Teknoloji dünyasındaki araştırmaları ve geniş bağlantılarıyla bilinen  iDropNews ekibi bu seferki sızıntıyı fabrikadaki işçilere dayandırıyor. Sızıntıdaki bi başka ayrıntıya göre IPhone 8 IPhone 7'den daha kalın olacak. Genişliği ve yüksekliği açısından bakıldığında da Iphone 7 ve IPhone 7 Plus arasında bir büyüklüğe sahip olacak. 

iDrop News'in haberine göre IPhone 8 143.59 x 70.94 x 7.57 mm boyutlarında olacak. Boyutları ve kalınlığı göz önünde bulundurulursa yeni IPhone 8'in IPhone 7'den biraz daha ağır olacağını söyleyebiliriz. Aşağıdaki görselde ise Apple'ın yeni amiral gemisi Samsung S8'lerle karşılaştırılmış.

Sızıntılar doğru çıkarsa IPhone 8 S8 ve S8 Plus'tan daha ince gelecek. Bu gelen sızıntı, daha önceden gelen sızıntıların birçoğuyla da örtüşüyor. 

Etiketler: Iphone 8 görüntüsü, ıphone 8 kalınlığı, ıphone 8 ince, ıphone 8 boyutları, ıphone 8 büyüklüğü, ıphone 8 sızıntı, apple, teknoloji

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap