IPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?


Teknonce > Teknoloji > IPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?
IPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?

Teknoloji devi Apple'ın yeni çıkacak amiral gemisi IPhone 8'le ilgili iddialar durmaksızın devam ediyor. En merak edilen ise IPhone 8'in ne zaman çıkacağı.

Daha önceden Apple ürünleriyle ilgili yaptığı tahminlerdeki başarılarıyla bilinen teknoloji analisti Benjamin Geskin, IPhone'un tanıtılacağı tarihi açıkladı. Geskin'in, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre Apple'ın yeni amiral gemisinin lansmanı 17 Eylül'de gerçekleştirilecek. Telefonun piyasaya sürüleceği tarih ise 25 Eylül olarak açıklandı. IPhone 8'in Özellikleri Neler Olacak?

IPhone 8'in özellikleriyle ilgili sızıntılar ise gelmeye devam ediyor. Şirkete yakın isimlerin sızdırdığı bilgilere göre Apple yapay zeka ile ilgili çalışmalarını hızlandırmış durumda. Yeni gelecek telefonlarında yapay zeka faktörünün daha baskın olacağını belirten analistler, telefon piyasasında yeni bir dönemin başlayacağı iddiasında.

İddialara göre Apple, yeni telefon ve IPad'leri için özel bir çip geliştiriyor. Geliştirilen çipin, telefonun pil ömrünü ve bataryanın dayanıklılığını da arttıracağı söyleniyor. Telefonun genel performasına yönelik çeşitli iyileştirmeler de yine bu çipin misyonları arasında.

Yeni IPhone'da yüz tanıma sistemlerinin de daha gelişmiş seçeneklerle yer alacağını belirten analistler, yeni yılla birlikte IPhone'un yeni bir telefon serisi başlatacağını düşünüyorlar. Yeni sürümün adınınsa IPhone Pro olması bekleniyor. 

Bunlarla birlikte Oled ekran, kablosuz ve temassız şarj seçeneği, daha güçlü bir kamera ve yeni bir ekran tasarımı da yeni IPhone'la ilgili ortaya atılan güçlü iddialar arasında yer alıyor.

IPhone 8'in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

İddialara göre Apple'ın yeni telefonu IPhone 8 Amerika'da 1000 dolar civarı bir fiyatla satışa sunulacak. 

Etiketler: teknoloji, telefon, ıphone 8 ne zaman çıkacak, ıphone 8 fiyatı ne kadar, ıphone 8 özellikleri, apple yeni telefon, ıphone pro,

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap