IPhone X Türkiye'de


Teknonce > Teknoloji > IPhone X Türkiye'de
IPhone X Türkiye'de

Geçtiğimiz günlerde Amerika'da satışa çıkan iPhone X, bugün itibariyle Türkiye’de Apple Zorlu ve Apple Akasya’da ilk kullanıcılarıyla buluştu. 10. yıla özel çıkarılan telefonun dudak uçuklatan fiyatı sosyal medyada çok konuşuldu. iPhone X Türkiye fiyatı ne kadar?

Apple'ın son telefonu iPhone X Türkiye'de gece saat 00.00 itibariyle satışa sunuldu.  Aynı Amerika'da olduğu gibi Türkiye'de de bazı müşterilerin mağaza önünde kuyruklar oluşturması dikkat çekti. Saat tam 00.00'da kapılar açıldı ve iPhone X taliplileri içeri girdi. Mağazada telefonu inceleyen müşteriler arasından onlarca kişi telefonu satın aldı.IPhone X Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Amerika'da fiyatı 999 dolar olan ve Türkiye'de 6099 TL (64 GB model) ila 6899 TL'ye (256 GB model) satılan iPhone X'in yüksek fiyatına rağmen tükendiği haberleri geliyor. Mağazalar önünde kuyruklar oluşturan iPhone X meraklıları, Türkiye'deki ilk stokları tüketmiş bile. Telefonu aldığı için mutlu olan bir kişi, kameraları görünce yaptığı açıklamasında “Telefonu aldık, mutluyuz ve kullanacağız. Ben ön ayırma yapmıştım o yüzden 20 dakika bekledim” dedi.

Gündeme gelen sorunlarına rağmen piyasada geniş yankı uyandıran iPhone X Türkiye'de de iPhone severler arasında rağbet görecek gibi duruyor. Ancak fiyatının yüksek oluşu elbette talebi daha düşük tutacaktır. 

Etiketler: iphone x türkiye satış mağazası, iphone x türkiye fiyatı

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap