Klanlar Sirküler Mesaj Nasıl Atılır? Klanlar Toplu Mesaj Atma


Teknonce > Oyun > Klanlar Sirküler Mesaj Nasıl Atılır? Klanlar Toplu Mesaj Atma
Klanlar Sirküler Mesaj Nasıl Atılır? Klanlar Toplu Mesaj Atma

Klanlar oyununda toplu mesaj atma nasıl olur? Klanlar sirküler mesaj nedir? Klanlar sirküler mesaj nasıl atılır? İşte cevapları...

Klanlar oyununda özellikle saldırı alan oyuncular, bu durumu klan arkadaşlarıyla daha hızlı paylaşmanın ve destek istemenin yolunun, toplu mesaj atmak olduğunu biliyorlar. Özellikle yeni dünyalar açıldığında oyuna yeni başlayan oyuncular bu soruların cevabını arıyor. Klanlar toplu mesaj atma nasıl olur? Klanlar sirküler mesaj nasıl atılır?Klanlarda toplu mesaj atmak için klan yöneticiniz tarafından yetkilendirilmiş olmanız gerekiyor. Yani bütün klan üyeleri klana sirküler mesaj atamaz. Sadece klan yöneticileri tarafından yetkilendirilmiş üyeler klana toplu mesaj atabilir. Öncelikle yapmanız gereken, klan yöneticinizden toplu mesaj atma (sirküler mesaj) yetkisi istemektir.

Klan yöneticinizden yetkiyi aldıktan sonra, klan üyelerine toplu mesaj atmak için mesaj kutunuza gelin. Oradan normal bir arkadaşınıza mesaj yazacakmış gibi, mesaj yaz bölümüne girin ve yazacağınızı yazın. Konu başlığı, gönderilen mesajın okunurluğunu arttırmada önemli bir unsurdur. Derdinizi özetleyecek ve çarpıcı bir başlık bulun.

Mesajınızı bitirdikten sonra, eğer klan yöneticisi sizi toplu mesaj atma için yetkilendirmişse, mesaj kutusunun sağ tarafında "klan" yazan yere tıklayın. Orada mesaj gönderim seçenekleri arasında tüm klanı seçin. Ardından mesajı göndere basın. Eğer bu aşamaları sırasıyla takip ettiyseniz ve bir yanlışlık yapmadıysanız, sirküler mesajınız tüm klana gönderilecektir.

Ancak Google'da "klanlar toplu mesaj atma" ya da "klanlar sirküler mesaj nasıl atılır" aramalarını yapıyorsanız, muhtemelen klan yöneticiniz tarafından yetkilendirilmediğinizin farkında değilsinizdir. Eğer klan yöneticisiyle iletişime geçerseniz sorununuz çözülür.

Klanlar oyunuyla ilgili taktikler, ordu önerileri ve hızlı gelişim rehberi gibi haberler için tıklayın.

Etiketler: klanlar sirküler mesaj nasıl atılır, klanlar toplu mesaj atma

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap