Klanlar Hile


Teknonce > Oyun > Klanlar Hile
Klanlar Hile

Klanlar, tarayıcı üzerinden oynanan bir savaş-strateji oyunudur. Peki klanların hilesi var mı? Klanlar hack nedir?

Klanlar Hile

Özellikle de klanlar'a yeni başlayanlar ve tecrübeli oyunculara ayak uyduramayanların bir kısmı klanlarda hile programı arayışlarına giriyor. Klanlar, kendi alanında eski sayılabilecek oyunlardan olduğundan dolayı bazı oyuncular oyunun sistemini çözmüş ve yeni başlayanlara çok da fırsat vermiyorlar. Aslında bu durumun bir güç dengesizliği doğurduğunu da söyleyebiliriz. Ancak yeni başlayanların yaptıkları hatalardan biri klanlarda hile aramaktır.Siz de klanlar hile programları ya da klanlar hack gibi aramaların hayli popüler olduğunu google aramalarında görebilirsiniz. Ancak belirtmek isteriz ki bu arayışlarınız boşunadır. Bulabileceğiniz en sağlam hile ve hack denemeleri mozillanın çeşitli eklentilerinden öteye gitmeyecektir. Onun haricinde internetten bulduğunuz hiçbir programı indirmeyin. Klanlar hile programı diye sunulanların hepsi ya virüstür, ya içi boştur ya da reklamdan başka bir şey değildir. 

Biz bu arayışların sadece tecrübesizlikten kaynaklandığını düşünüyoruz. Klanlarla ilgili de sitemizde taktik ve tüyolar bulabileceğiniz gibi, oyundaki tecrübeli klanlarda yer alarak ve oradaki oyuncuların fikirlerine başvurarak da klanlar oyunuyla ilgili eksikliklerinizi giderebilirsiniz. İzlemeniz gereken yol da budur. 

Arayış ve çabanızın bunun aksi yönünde devam etmesi, sizi yavaşlatmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. Dahası, oyunu eklentilerle bile oynadığınızın tespit edilmesi halinde, emek verip geliştirdiğiniz hesabınız adminler tarafından kapatılacaktır. Klanlar bot ve klanlar hile programlarının kullanımının tespiti halinde adminler, ilgili oyuncuyu banlamakla sorumludurlar. 

Oyuncuların burada itiraz edecekleri tek nokta belki de klanlar premium hilesi arayışlarından olacaktır. Klanların son zamanlarda paralı oyunculara premium üzerinden tanıdığı imtiyazlar birçok oyuncuyu bezdirmiştir. Ancak bunun için bile klanlarda hile programı gibi yollara başvurmanız doğru değil. Yeni açılan dünyalarda çok rahat bir şekilde premium kasabilirsiniz. Oyunda yeni açılan bir dünyaya girip, deponuzu 17. 18. seviyelere kadar getirin. Demir madeni, kil ocağı ve oduncuyu da en azından 15. ve 16. seviyelere ulaştırdıktan sonra günde en azından 200 premium puan toplayabilirsiniz. Elbette bunun çok daha fazlası mümkün.

Dünyayı ciddiye alıp oynamayın, orası sizin premium kasanız. Elbette sömürge olmayacak kadar oynamanız ya da savunma askeri basmanız daha uzun süre premium puan toplamanızı sağlayacaktır.Buradan bir ayda toplayacağınız puanlar sizi bir yıl boyunca rahat rahat götürür. Klanlarda premium kasma işini yeni açılan her dünyada yaparsanız çok uzun bir süre para harcamadan premium avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

Klanlarla ilgili diğer taktik ve tüyolar için tıklayın. Klanlarla ilgili taktik ve önerilerimiz, ilerleyen zamanlarda devam edecek.

Etiketler: klanlar hile var mı, klanlar hile, klanlar hile programı, klanlar premium hilesi, klanlar premium kasma, klanlar hack

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(1)

  1. dızcı
    24.06.2020 01:10

    burda kastığımız preleri nasıl bir başkasına göndericez satışını yapanlar nasıl yapıyor da gönderiyor?

Yorum Yap