Klanlar Köy Alımları


Teknonce > Oyun > Klanlar Köy Alımları
Klanlar Köy Alımları

Binlerce üyesi olan klanlar oyununda, haritasını yakından takip etmek isteyenler için köy alımlarını haber veren bir sistem var. Ayrıntılar yazımızın devamında...

Vereceğimiz linkte köy alımları canlı olarak da gözlenebiliyor. Öncelikle http://tr.twstats.com/ adresine gidin. Linke tıkladığınızda sağ üstte yer alan "select world" butonuna tıklayarak ya da sağda sıralanan dünyalar arasından gözlemek istediğiniz dünyayı seçin. Karşınıza gelen ekranın orta kısmında Ennoblements bölümü yer alacak. Buradaki iki kısımdan son mislenen köyleri ve daha eskilerini görebilirsiniz.Köyün Sadakati Nasıl Hesaplanır?

Linklere tıkladığınızda bu köylerin ne zaman alındıklarını tarih ve saatleriyle görmeniz mümkün. Bildiğiniz gibi alınan köyün sadakati 25 ten başlıyor ve saat başına bir artıyor. Köyün alındığı saatten bu yana geçen zamanı köyün alındığı saate eklerseniz şimdiki sadakatini hesaplayabilirsiniz. Buna göre de stratejinizi belirlemeniz gerekecek. Örneğin köy alındığından beri 15 saat geçmişse ve misleriniz yarım saate orada olacaksa 2 mis göndermeniz gerekecek. Köyü almak için nasıl bir yol oluşturacağınızı çözmek için yukarıdaki tabloyu kullanmanızı öneririz. 

Klanlar Köy Alımı Bilgileri Neden Önemli?

Bunun yanında, köy alımlarını takip etmek, bölge oyuncularının kimlerle savaştığını öğrenmek için de etkili bir yol. Kendi klanınızdan pasif bir oyuncunun köyleri alınabileceği gibi, iç dengelerinden haberiniz olmayan bir klan hakkında da çeşitli bilgilere ulaşmanız mümkün. Kimin kimden köy aldığını takip etmek, stratejinizi oluşturmanızda yardımcı olacaktır. Bunlarla birlikte, fırsatçılık yapmak isteyenler de olabilir ve etrafında hangi köylerin sadakatlerinin düşük olduğunu buradan öğrenebilir. Bu da sizin oyun içerisindeki taktik ve yöntemlerinizle alakalı.

Klanlar oyunuyla ilgili diğer haberleri ve taktikleri görmek için tıklayın.

Etiketler: klanlar taktikleri, klanlar köy alımları, klanlar alınan köyler, klanlar atack planner, klanlar köy alma, klanlar strateji, klanlar sadakat, klanlar köy alımı takip

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap